Jazzowe powitanie wiosny. ZMIANA

  • 17.03.2021, 10:13 (aktualizacja 18.03.2021, 09:22)
  • TuOlawa (AH)
Jazzowe powitanie wiosny. ZMIANA
Ze względu na obecną sytuację i ograniczenie działalności instytucji kultury od dnia 20 marca br., koncert jazzowy Tomasz Wendt "Chapter B". Koncert Jazzowy odbędzie się w piątek 19 marca 📌 o godz. 18.00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. 11 Listopada 27 (a nie jak wcześniej planowano 20 marca)

Zakupione bilety zachowują ważność. W przypadku zwrotu biletów prosimy o kontakt z kasą (tel. 71 735 15 70 lub pod adresem e-mail: [email protected]). Osoby zainteresowane koncertem informujemy, że bilety w cenie 30 zł są dostępne online na kultura.olawa.pl oraz na godzinę przed występem w kasie Ośrodka Kultury. Podczas koncertu z przyczyn losowych Pawła Dobrowolskiego (perkusja) zastąpi Michał Miśkiewicz.

Podczas koncertu w Ośrodku Kultury usłyszymy autorski materiał z drugiego albumu Saksofonisty - Tomasz Wendt Chapter B, który został nagrany w pozornie popularnym, elektronicznym trio, w którym jednakże nie ma gitary basowej, ani kontrabasu. Skład zespołu jest oryginalny, faktura brzmieniowa nowatorska, a muzyka pełna emocji i głębokich wrażeń artystycznych!

(kt)

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe