Komendant składa życzenia i dziękuje za wspieranie strażaków

  • 04.05.2021, 14:23
  • Źródło: www.gov.pl/web/kppsp-olawa
Komendant składa życzenia i dziękuje za wspieranie strażaków
St. kpt. Bartłomiej Marcinów, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Oławie napisał kilka słów z okazji Dnia Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka, wszystkim Funkcjonariuszkom i Funkcjonariuszom PSP, Druhnom i Druhom OSP oraz Pracownikom Pożarnictwa pragnę złożyć najlepsze życzenia. Jednocześnie gratuluję awansowanym, odznaczonym i wyróżnionym.

Strażacka służba w czasie towarzyszącej nam już ponad rok pandemii COVID-19 jest szczególnie trudna. Wymaga zachowania podwyższonego reżimu sanitarnego oraz ścisłego przestrzegania wypracowanych zasad bezpieczeństwa. Ma to na celu zapewnienie ciągłości pełnionej przez strażaków służby. Zmiany organizacyjne jakie trzeba było wprowadzić, stanowią niestety określone utrudnienia i ograniczenia w stosunku do normalnego toku służby. Pragnę również podziękować, przy tej okazji, za tak odpowiedzialne podejście do stawianych nam wyzwań. Strażacy, zarówno funkcjonariusze PSP jak i druhowie OSP aktywnie włączyli się w walkę z pandemią COVID-19 – po raz kolejny rozszerzony został katalog realizowanych przez nas działań. Niemniej jednak, zagrożenia z którymi wcześniej mieliśmy do czynienia, nadal nam towarzyszą. Tylko dzięki Waszemu zaangażowaniu i właściwej postawie, możliwe było realizowanie zadań z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa na właściwym poziomie.

Przy tej okazji, chciałbym również podziękować wszystkim sympatykom straży pożarnej, przedstawicielom władz samorządowych, osobom które nas wspierają i pomagają w budowaniu silnego systemu bezpieczeństwa na terenie powiatu oławskiego.

 

Źródło: www.gov.pl/web/kppsp-olawa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe