Do śmietników chodzą po kładce

  • 23.01.2019, 12:19
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Do śmietników chodzą po kładce

Mieszkańcy coraz częściej skarżą się na stan osiedlowych dróg. To kolejne zgłoszenie do naszej rubryki MINUS.

"Tak wygląda droga przy budynku 1a -1b, przy ulicy Lipowej. Błoto jest od samego wejścia do budynku. Do śmietników mieszkańcy chodzą po prowizorycznej kładce. Parkujące tam auta są ciągle ochlapywane błotem przez "bystrych" kierowców, którzy pragną zasmakować nieco off-road'u w prawie centrum tzw.miasta. Dwa razy w roku zarząd dróg wysyła spychacza, żeby wyrównać dziury. Szał. Jest równo do pierwszego deszczu. Czy naprawdę nikt nie ma pomysłu, żeby zrobić z tej drogi bardziej cywilizowaną? Pozdrawiam. Grzęznący w błocie czytelnik" ***Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
asd
asd 25.01.2019, 08:40
I Marian ma rację !
N
N 27.01.2019, 17:18
hahaha
Darek
Darek 24.01.2019, 20:43
Marian i tak tego nie pojmie. Marianowi wszystko robią, czego sobie zażyczy, bo Marian płaci fundusz remontowy i Marian wymaga.
24.01.2019, 20:29
Na noc dzisijszą i dzień jutrzejszy zapowiadane są opady śniegu w naszym rejonie. Czy służby gotowe czy jak zwykle będą zaskoczone i będą udawać, że nie wiedziały?
driver
driver 25.01.2019, 15:37
Zima znów zaskoczyła pana Drożdżala i, nie widać piaskarek i sprzętu odśniżającego na ulicachpodlegających Zarządowi Dróg!
Jakie są rejony do odśniżania i kto konkretnie za nie odpowiada ( jaka firma wg Umowy!)?
też kierowca
też kierowca 26.01.2019, 10:33
Sobota, no nareszcie można się wyspać, spokojnego snu panie Drożdżal !
gość
gość 25.01.2019, 09:26
A kto się tym przejmuje? Przyjdzie odwilż to się stopi , że mamy zimę bezśnieżną pozwoliło zaoszczędzić tysiące a to , że się jeździ ryzykując zdrowie ( a może i życie) to nie jest sprawa MAJĄCYCH OBOWIĄZEK dbania o drogi.Z kim podPiSano umowy o sprzątanie śniegu z ulic w Oławie tego nie wiemy! To cicha tajemnica.
mario
mario 24.01.2019, 18:58
Marian , ale głupoty piszesz , że aż trzeszczy.
Fundusz remontowy przeznaczany jest na wydatki związane z własnością ....... , z tego co wiem droga do tamtych lokatorów nie należy.
Marian
Marian 24.01.2019, 14:51
W moim czynszu jest fundusz remontowy, z moich pieniędzy wybudowali parkingi i wiaty śmietnikowe, jak potrzeba to dzwonię i z moich pieniędzy robią drobne remonty.
Komunalka za co płaci?
Chcesz parking i drogę to sobie wybuduj, kto ma tobie wybudować. My wszyscy podatnicy? Z jakich racji.
Dlatego standard komunalki jest najniższy bo to z założenia mieszkania dla biednych.
Nat
Nat 24.01.2019, 10:19
Panie "Marian" czynsze komunalne są dwa razy większe od spółdzielczych
one
one 24.01.2019, 09:51
BBS rządzi w tej kadencji z PiS w Oławie. Przewodniczącym Rady Miejskiej jest radny z PiS. Należy zwrócić się do radnych i przewodniczącego z Pis o pilny remont dróg. Mają oni za sobą poparcie partii rządzącej w kraju i nie wierze ,że nic nie da się zrobić w tej sprawie.
Błota 7
Błota 7 24.01.2019, 08:44
Brawo Tomek, tak trzymać!!!!!
Darek
Darek 23.01.2019, 22:53
Panie Marian,to, że komunalka, to nie znaczy,że niskie czynsze.To,że komunalka, to nie znaczy, że trzeba się taplać w błocie. Panie Marian, może to z pana doświadczeniem komunalka kojarzy się z patologią, a może po prostu panie Marian, żal panu doopę ściska, że musi pan w mozole spłacać kredyt za swoje WŁASNOŚCIOWE M-ileśtam. Nie pozdrawiam pana, panie Marian.
Marian
Marian 23.01.2019, 20:36
Komunalka - tak jak płacą czynsze takie mają warunki. Podnieść im czynsze to będzie kasa na chodniki i na śmietniki.
Katy
Katy 24.01.2019, 21:15
Co za bzdury piszesz.
Darek
Darek 23.01.2019, 23:00
Oj Marian, ale z ciebie smutny człowiek.
Fasolini
Fasolini 23.01.2019, 20:17
Bogatemu co sie wybudował zrobią za friiii pod samą furtke ale nie tu a w takim miejscu już dawno powinna być!!!!
Tomek
Tomek 23.01.2019, 14:19
Budujemy obwodnice na inne dziury kasy brak!!!

Pozostałe