To od WAS zależy, kto wystąpi w parku! Zobaczcie, jakie zespoły się zgłosiły

  • 05.06.2021, 09:03
  • TuOlawa (AH)
To od WAS zależy, kto wystąpi w parku! Zobaczcie, jakie zespoły się zgłosiły
27 maja zakończył się I etap konkursu muzycznego "Letnia scena muzyczna" – zgłoszenia artystów. 

Wpłynęło 10 zgłoszeń, jedno zostało odrzucone ze względów formalnych i do dalszego etapu zakwalifikowało się 9 solistów/zespołów:
Alternative Rockers,
Paulina Huptyś & Piotr Karaś,
Marvikal,
Aro 10P,
DUNS,
High Ride,
KBU,
Element & DJ KMZ,
Anna Kamińska i Emil Smardzewski.

- Dalszym etapem konkursu jest prezentacja zgłoszeń, której dokonamy w dniach 1-7 czerwca na stronie kultura.olawa.pl i profilu Facebook Centrum Sztuki w Oławie (@kultura.olawa) - informują organizatorzy
III etap (8-13 czerwca) to już głosowanie mieszkańców. Wyłonieni zostaną trzej finaliści konkursu, którzy wystąpią na letniej scenie muzycznej w Parku Miejskim przy PKP. 
Po realizacji koncertów Jury Konkursowe wybierze spośród trójki Finalistów ostatecznego zwycięzcę, któremu zostanie przyznana nagroda główna Burmistrza Miasta Oława, czyli 5.000 złotych (słownie złotych: pięć tysięcy). Pozostali Finaliści będą mogli skorzystać z muzycznej sesji nagraniowej zrealizowanej w Studiu Nagrań Centrum Sztuki w Oławie. 
Obserwujcie nas w sieci i głosujcie na lokalnych artystów! Poniżej odnośniki do prezentacji zespołów
 

Więcej na Facebooku Centrum Sztuki w Oławie

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe