Zaczynamy EURO 2020! Nasi dziś na meczu!

  • 14.06.2021, 12:09
  • (tk)
Zaczynamy EURO 2020! Nasi dziś na meczu! fot. Dominik Czerenda
Już dziś o 18.00 reprezentacja Polski zagra pierwszy mecz w fazie grupowej Euro 2020. Przeciwnikiem biało-czerwonych będzie Słowacja.

Jaki wynik obstawiacie? Gdzie oglądacie mecz? Pod stadionem w Sankt Petersburgu są już mieszkańcy naszego powiatu, którzy obejrzą spotkanie z trybun. Oby przynieśli szczęście!

(tk)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Basta
Basta 17.06.2021, 19:32
No to się napayrzi jak grają haha
Kazik
Kazik 16.06.2021, 07:21
piszecie dyrdymały.
znacie wymiary tej flagi ?
może to nie jest flaga w/g ustawy i mogą pisać na niej co chcą
oszukiwany
oszukiwany 16.06.2021, 13:08
Jeśli to nie jest flaga a reklama to dlaczego są uważani za kibiców?
anonim
anonim 15.06.2021, 21:32
Widzieliście kiedyś amerykańskie flagi popisane reklamami miejsc pracy, gdzie pracują lub miast gdzie mieszkają. Nie mówiąc o tym, jak składają swoją flagę, coś pięknego. Jak mają nas szanować, skoro nawet nie potrafimy uszanować swoich barw narodowych. Właściwie w żadnym innym kraju nie bezcześci się tak flagi narodowej, Flaga Biało czerwona to tak samo symbol naszego państwa, jak Orzeł Biały czy "Honor i Ojczyzna". Wiedzieli to nawet w serialu za komuny "Czterej Pancerni...", gdy Janek nie pozwolił na rzucanie nożem, na którym wyryte było "Honor i Ojczyzna".
Co innego, jakby mieli osobny napis Oława, a tu na fladze narodowej nazwa fabryki. Słoma wystaje tym prostakom ze zdjęcia. Nie mają pojęcia o szanowaniu polskiej flagi narodowej.
To samo było pod pomnikiem w Oławie, gdy zwinięto flagę, jak szmatę i to któryś z lokalnych polityków PIS to zrobił, na co uwagę zwrócił P. Pawłowicz.
A gazeta czemu promuje taką patologię?
Weźcie Przemka na podpytkę, to wam wytłumaczy czym się różni Herb Narodowy od Godła, jak powinno się składać Flagę Narodową, wtedy nie pokazywalibyście zdjęć idiot....
Do anonima
Do anonima 16.06.2021, 09:30
Ja widziałem flagę z napisem pis
nieotumaniony
nieotumaniony 15.06.2021, 17:59
Ile razy widzę tą reklamę na tle barw narodowych wstydzę się, że mieszkam w Oławie.
eset
eset 16.06.2021, 09:47
Oni są z gaci.
hmmm
hmmm 15.06.2021, 09:29
Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby imieszczać na tle flagi i jeździć z napisem który nic nie mówi Polakom.
Wiedzący
Wiedzący 15.06.2021, 11:44
Przypodobali się swoim szefom. Pokazują teraz w firmie. Mówią patrzcie darmowa reklama Foto Higieny na stadionie i widać ten napis w całej Europie, tylko czemu taki napis na fladze narodowej.
Jesteśmy jednym z nielicznych Narodów, który nie szanuje własnych barw narodowych, ale taką mamy elitę polityczną, wszelką z i prawa i z lewa.
Fan
Fan 15.06.2021, 08:22
Naszymi barwami są Biel i Czerwień, naszym Herbem jest Orzeł Biały, zaś Godłem Orzeł Biały na czerwonym tle.
Kto tego nie rozumie, nie jest godzien nazyqać się Polakiem. Gdy natomiast nie szanujemy symboli narodowych, to przegrywamy mecze i tak było wczoraj. Zaczniemy szanować Barwy Narodowe, to Bogowie zaczną nam sprzyjać.
Honor i Ojczyzna. Naucz się tego na pamięć.
Janósz
Janósz 14.06.2021, 15:50
Ciekawe skąd mieli pieniążki na wyjazd?
Człowiek
Człowiek 14.06.2021, 14:30
Nie żartuj hejterze
Fan
Fan 14.06.2021, 13:11
Dlaczego bezcześcimy symbol narodowy?
Gazeta to pochwała ?
Podpis
Podpis 14.06.2021, 20:00
Co jest tym symbolem?
cześ
cześ 15.06.2021, 13:25
Na fladze nie powinno się umieszczać napisów!
Fan
Fan 14.06.2021, 12:37
Co to za "bezczeszczenie symbolu narodowego" ?
Gazeta to pochwała ?

Pozostałe