Dla zamordowanego prezydenta i #muremzaOwsiakiem

  • 16.01.2019, 12:40
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Dla zamordowanego prezydenta i #muremzaOwsiakiem
Oławski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza mieszkańców powiatu na wspólne czuwanie w intencji Pawła Adamowicza oraz wyrażenie wsparcia Jurkowi Owsiakowi Spotkanie odbędzie się w rynku, w niedzielę 20 stycznia, o godz. 20:00 Sztabowcy WOŚP chcą w ten sposób uczcić pamięć zamordowanego Pawła Adamowicza i wyrazić swój głos przeciwko nienawiści.
 Sztab włączył się także w akcję #muremzaOwsiakiem. W związku z tym wysłano apel do Jurka Owsiaka, z prośbą, by jeszcze raz przemyślał swoją decyzję o rezygnacji z funkcji prezesa.
- W imieniu sztabu Wielkiej Orkiestry świątecznej pomocy chciałbym powiedzieć, że nasz finał udał się fantastycznie - mówi Marcin "Mazi" Walczak. - Niemniej jednak wydarzenia, które miały miejsce w trakcie światełka do nieba w Gdańsku spowodowały, że również u nas zrobiło się troszkę smutno. W związku z tym, tydzień po finale, w niedziele o godz. 20:00 zapraszamy na oławski rynek, w okolice pręgierza, by chwilą ciszy, zapalonym światełkiem zimnych ogni, uczcić pamięć prezydenta Gdańska Pawła Admaowicza.
"Mazi" zaprasza również wszystkich tych, którzy stoją #muremzaOwsiakiem: - Naszym zdaniem rezygnacja Jurka Owsiaka nie jest niczym dobrym i niczego dobrego nie przyniesie. Stoimy oczywiście murem za Owsiakiem, dalej będziemy grali w Oławie, razem z całą Polską będziemy się łączyć i pokazywać, że miłość oraz przyjaźń wciąż tryumfują. Wierzymy, ze Jurek zostanie z nami, będziemy o to walczyć i wspierać go na każdym roku.
(kt) fot. Kamil Tysa
 
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
MIESZKANIEC
MIESZKANIEC 17.01.2019, 10:30
te konto PIS na fb to jakieś kpiny, co za człowiek je prowadzi ?
Ala
Ala 17.01.2019, 09:28
Na profilu fb PiS w Oławie jest napisane :
"Ta strona służy głównie do komunikacji członków Prawa i Sprawiedliwości oraz sympatyków w/w partii. Zamieszczamy również posty , zdjęcia i filmy"
Piotr
Piotr 17.01.2019, 08:14
A propos śmierci Adamowicza, polecam fejsbukowy profil oławskiego PiS.
Czy ktoś z władz PiS w Oławie w ogóle tam zagląda?
Czy widzi, co tam się dzieje?
To bagno to naprawdę wasz oficjalny profil?
17.01.2019, 08:41
Ładnie tam ktoś popłynął. Może gazeta się zainteresuje tym co tam jest publikowane. Najbardziej bulwersujące jest to, że profil ten jest prowadzony m.in. przez jednego z kandydatów do rady miasta w ostatnich wyborach.
Obserwator
Obserwator 17.01.2019, 08:39
Ten profil nie jest oficjalnym kontem oławskiego PiSu. Ktoś prowadzi sobie samowolkę, nie konsultując tego z nikim. Sprawa będzie wyjaśniana.
do lucka
do lucka 16.01.2019, 23:55
ty lucek, gdyby nie zakupy WOŚP w ciągu tych lat grania orkiestry na ponad 1 000 000 000 złotych to nasze władze państwowe byłyby wstanie zapewnić taki sprzęt- wont-pię?????
oławianin
oławianin 16.01.2019, 13:06
Szacun dla organizatorów i wolontariuszy WOŚP, to oni co roku niemalże w tym samym składzie bezinteresownie pracują na rzecz wspierania naszych szpitali , szacun dla Jurka Owsiaka, który więcej zrobił dla naszych szpitali jak wszyscy ministrowie zdrowia prze 28 lat.
Lucek
Lucek 16.01.2019, 15:24
Rozumiem wyrazy szacunku ale z tym że ministrowie razem zrobili mniej to pojechałeś jak typowy fanatyk
cde
cde 17.01.2019, 10:37
Ma rację !

Pozostałe