Afrykański pomór świń bardzo blisko

  • 05.12.2019, 09:51
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Afrykański pomór świń bardzo blisko

Nadleśnictwo Oława informuje, że ta groźna dla trzody chlewnej choroba pojawiła się w północno- zachodniej części województwa dolnoślaskiego oraz południowo wschodniej części województwa lubuskiego. Choroba jest niegroźna dla ludzi, ale powoduje bardzo duże straty finansowe wśród hodowców świń, a co za tym idzie negatywnie wpływa na gospodarkę naszego kraju.

Nadleśnictwo Oława zwraca się z prośbą, aby przekazywać informację o każdej sztuce znalezionego lub zauważonego martwego dzika do Nadleśnictwa Oława oraz służb weterynaryjnych. Zgłoszenie takie można zrobić poprzez pocztę elektroniczna na adres: [email protected], lub telefonicznie pod numer telefonu: w godzinach 7-15 tel. 71 303 97 00, w pozostałych godzina pod numerem telefonu 602 118 727. Każde takie zgłoszenie umożliwi odpowiednim służbom przebadanie dzika na obecność wirusa a co za tym idzie przyczyni się do szybkiego wykrycia i walki z ta groźna chorobą. (ck)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rolnik_ekolog
Rolnik_ekolog 06.12.2019, 10:05
Myśliwi !!! Gdzie są myśliwi !!! Ratujcie nas !
Już nie będziemy mówić o Was źle, przyrzekamy ;))))
Anonim
Anonim 05.12.2019, 11:40
Hola,hola , jakie nadleśnictwo , jakie służby ?! Ekoz*eby niech się tym zajmą , takie cwaniaczki , najpierw będą podpisy składać , wyłączenia z obwodów organizować - to niech teraz zap*erdalaja ! Gdzie są Ci dumni eko spece ?? Aaaa , no tak - w tym samym miejscu, co jak g*wno płynęło Wisła parę tygodni : ,,abonent chwilowo niedostępny".

Pozostałe