Kup sobie stronę w gazecie! GRAMY z WOŚP!

  • 07.01.2019, 10:51
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Kup sobie stronę w gazecie! GRAMY z WOŚP!

Życzenia na Dzień Dziadka i Dzień Babci? Życzenia urodzinowe? Miłosne wyznanie? Pamiątka z okazji jubileuszu ślubu? Relacja z wakacyjnej wyprawy z życia? Obywatelska odezwa do władz i mieszkańców? Wspomnienia i rodzinne historie? Rozpoczęcie kampanii wyborczej? Prośba o wsparcie organizacji pozarządowej lub pomoc konkretnej osobie (np. 1%)? Własna twórczość?

A może coś zupełnie innego? To tylko niektóre z tematów, które możesz poruszyć na wylicytowanej u nas stronie o wartości około 2 tysięcy złotych. Do dyspozycji dajemy Ci wybraną wspólnie (z pominięciem pierwszej i ostatniej) całą stronę w "Gazecie Powiatowej - Wiadomościach Oławskich". To tygodnik, który od prawie 30 lat ukazuje się na terenie powiatu oławskiego i regularnie gości w domach tysięcy mieszkańców. Treść, którą zamieścisz na wylicytowanej stronie zależy tylko od Ciebie. O skład graficzny zadbamy wspólnie. Jedyny warunek - treść musi być niekomercyjna, zgodna z prawem i nie może zawierać wulgaryzmów. Cała kwota z licytacji zasili konto finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Graj razem z nami! W zabawie uczestniczyliśmy również w zeszłym roku. Wylicytowana strona została wykorzystana jako apel o pomoc dla chorego Patryka, podopiecznego fundacji Krok po Kroku. Jak będzie tym razem? Do dzieła! LINK DO AUKCJI: https://charytatywni.allegro.pl/strona-do-twojej-dyspozycji-w-gazecie-powiatowej-i8691637 Poniżej strona, którą wylicytowano w ubiegłym roku
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe