Protest w sprawie pogotowia

  • 23.07.2021, 17:59 (aktualizacja 23.07.2021, 18:18)
  • TuOlawa (AH)
Protest w sprawie pogotowia fot Zofia Kamińska
Dlaczego zorganizowano protest, skoro znalazła się siedziba dla pogotowia? Tak na to pytanie odpowiedzieli organizatorzy: - To dopiero po naszej deklaracji poniedziałkowej, że przystępujemy do protestu, zostały podjęte działania i rozmowy i okazało się, że w trzy dni osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy, mogą znaleźć wspólny język i się spotkać, ale to jest dalej tymczasowe miejsce w siedzibie PKS-u. A my chcemy, żeby nasi ratownicy mieli godne warunki, żeby powstała siedziba, jaka im się należy, żeby to już nie była tymczasowa siedziba

Będziemy protestować do tego momentu, aż ta siedziba powstanie. Głos zabrali mieszkańcy, niektórzy radni, ale nie było władz miasta, ani powiatu, na co zwrócili uwagę organizatorzy protestu. PROTEST, który odbywał się dziś o godz. 17.30 na oławskim Rynku był transmitowany na żywo na naszym FB. Odnośnik poniżej: 

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomek
Tomek 28.07.2021, 20:17
No Albert Zieliński zawsze tam gdzie może zabłyszczeć !!Ha ,ha śmieszny jest !A gdzie żona w spódnicach z falbankami !
Prosty chłop z roli
Prosty chłop z roli 28.07.2021, 22:09
Anka a ty gdzie byłaś nie zaprosili. Gość przynajmniej działa realnie a nie tylko wirtualnie kupując lajki.
SorryTakiMamyKlimat
SorryTakiMamyKlimat 26.07.2021, 10:04
A wszystkiemu winny Kaczyński! Za Tuska takich problemów nie było.
Gosc
Gosc 24.07.2021, 11:03
Pogotowie zostaje w Olawie a ci protest robią.Sieją ferment dla własnych korzyści?oj nie ładnie!!Każdy przecież wie,że pogotowie zostaje w Oławie.
janek
janek 24.07.2021, 12:16
dokładnie, kto to widział żeby burmistrza krytykować, można chwalić tylko i wyłącznie, ku chwale partii
Anonim
Anonim 24.07.2021, 10:14
Witold N. (napisałbym nazwisko ale post nie przeszedł by) czemu zabierasz w tej sprawie głos. To że radni powiatowi opozycyjni z platformy są słabi merytorycznie i nie mają wiedzy ani możliwości intelektualnych, nie znaczy, że możesz w tej sprawie pisać głupoty. Dziwię się burmistrzowi że akurat ty dostałeś stanowisko w starostwie. Pewnie do dziś nie daje to spokoju Frischmannowi że takiego musiał wyznaczyć. Zamknij się i przyznaj rację protestującym. Im dłużej będziesz siedział cicho i nie odzywał się, tym lepiej dla starostwa, Burmistrza i kraju. Proszę cię, nie pisz więcej.
A u radnych platformy brakuje Szponara. Miał wiedzę, możliwości intelektualne, by potrafić dyskutować. Obecni coś próbują, ale nie ta klasa i nie ta inteligencja.
Co do radnych miejskich, Albert widzę potrafił wykorzystać tę sprawę dla dobra mieszkańców. O ile denerwowała mnie akcja platformy w sprawie parkowania auta przewodniczącego Mazurka bo wszyscy mieszkający w blokach mamy te same problemy z parkowaniem, tak tu położył was na łopatki. Lider sam wyłania się w opozycji.
Więc Witold siedź cicho i więcej już nie pisz.
Gość
Gość 24.07.2021, 09:35
Widać że obrońcy władzy się uaktywnili. Brawo protestujący!!!
Emeryt
Emeryt 24.07.2021, 23:28
Bardzo Wam dziękuję za walkę o pgotowie
!!!
!!! 23.07.2021, 23:51
Widze,ze znikaja krytyczne wpisy!
Anonim
Anonim 23.07.2021, 21:42
Widzisz Albert te posty. To są właśnie lizusy i pracownicy burmistrza. Ja was wszystkich chwalę i należy docenić waszą postawę, za to co robicie to że teraz czujemy się zdrowi, nie znaczy, że w przyszłości my czy nasi bliscy nie będą potrzebowali szybkiej reakcji pogotowia, gdzie Wrocławianie zawsze wybiorą najpierw Wrocław, niż Oławę.
Tomeczek
Tomeczek 23.07.2021, 21:25
Skad ta pewnosc? Czy na stałe , to tez pytanie? O pogotowie to chyba powinniście pytac radnych powiatowych, nie miejskich.
Witia
Witia 23.07.2021, 21:12
A jesteście pewni, ze już załatwione na 100% i na stałe? I tak do wiadomości, szpital i pogotowie to radni powiatowi.
Gosc
Gosc 23.07.2021, 20:33
Ja z tymi myy uławianie nie zadaję się bo na ich grupie pełno nienawiści i agresji w komentarzach.
Peowiec
Peowiec 23.07.2021, 20:00
O kurcze, jakie tłumy.
Jak widać kolejny raz Albercik i jego polityczna przybudówka w postaci stowarzyszenia robi burzę w szklance wody.
Kako
Kako 23.07.2021, 19:43
To oni nie wiedzą co się w mieście dzieje?Sprawa już załatwiona.
Gość
Gość 23.07.2021, 19:32
W jakim celu ta demonstracja?A radni którzy tam stali to co zrobili przez rok czasu?.Nigdy na sesji nie zabrali głosu w tej sprawie.
lis
lis 23.07.2021, 18:53
Kurcze oszałamiające tłumy na tej pseudo demonstracji jedynie jeszcze Lempart brakowało z błyskawicą i z hasłem wyp****** śmiechu warte

Pozostałe