Oława. Uczcili Powstanie

  • 01.08.2021, 18:00 (aktualizacja 01.08.2021, 18:01)
  • Źródło: UM Oława
Oława. Uczcili Powstanie
Dziś mija 77 lat od wybuchu Powstania Warszawskiego. Dla upamiętnienia tej rocznicy o godzinie 17.00 w całej Polsce zawyły syreny. Także w Oławie

Pod Pomnikiem Losów Ojczyzny również uczczono pamięć powstańców. W uroczystości udział wzięli m.in. burmistrz Oławy Tomasz Frischmann, jego zastępca Andrzej Mikoda, starosta oławski Zdzisław Brezdeń, przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Kułakowski oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych. Wydarzenie odbyło się w asyście harcerzy oraz żołnierzy z 1. Brzeskiego Pułku Saperów im. Tadeusza Kościuszki, którym bardzo dziękujemy za udział. Dziękujemy także mieszkańcom, którzy wspólnie z nami uczcili ten ważny w historii Polski dzień.

 

Źródło: UM Oława

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe