Wycieczki Czarnobyl – podróż do tajemniczego miasta

  • 04.08.2021, 08:51 (aktualizacja 04.08.2021, 08:57)
  • tuOlawa BS
Wycieczki do Czarnobyla
Czarnobyl wycieczki obecnie są bardzo popularne wśród turystów z różnych krajów. Ponad 100 tys. osób odwiedziły Zonę Wykluczenia w ubiegłym roku.

Czarnobyl wycieczki obecnie są bardzo popularne wśród turystów z różnych krajów. Ponad 100 tys. osób odwiedziły Zonę Wykluczenia w ubiegłym roku. Ilość odwiedzających codziennie wzrasta. Nasza firma turystyczna oferuje zachwycającą podróż do miejsca ogromnej tragedii, podczas której zapewniamy turystom zachwycające wrażenia i niezapomniane emocje.

Mamy do zaoferowania jedno- i dwudniowe wyjazdy do Zony Czarnobylskiej. Miłośnicy komfortu mogą wybrać prywatną wycieczkę ze znajomymi czy bliskimi ludzi. Ze względu na to, że ta zona jest często odwiedzana, wycieczki do Czarnobyla zostały zorganizowane na najwyższym poziomie. Nasi najlepsi przewodnicy towarzyszą gościom i opowiadają bardzo ciekawe legendy i historie podczas wizyty. Niektóre osoby uważa, że w Czarnobylu i Prypeci mieszkają ogromne zwierzęta, które mogą przegryźć stalowe patyki. Aby wyjaśnić, czy to prawda, warto wybrać się na wycieczkę osobistą do Zony.

Jak jest zorganizowana wycieczka do Czarnobyla z Kijowa

Nasza firma organizuje rewelacyjne wycieczki do Czarnobyla z Kijowa na legalnych i uczciwych zasadach. Wszystkie gości otrzymują maski przeciwgazowe i dozymetry. Nasi przewodnicy pokazuje odwiedzającym tylko rzetelnie sprawdzone trasy. Dawka promieniowa, którą możemy otrzymać podczas Prypeć wycieczki jest równa 2-godzinowemu lotu samolotem.

Grupowa wyprawa do Zony Czarnobylskiej przewiduje:

  • towarzyszenie profesjonalnych przewodników;
  • przejazd do miasta wygodnym autobusem;
  • ciekawe informacje o głównych wydarzeniach;
  • odwiedzenia historycznych lokalizacji;
  • możliwość robienia zdjęć.

Mnóstwo gości obawiają się wycieczki do Zony z powodu możliwości otrzymania wysokiej dawki promieniowania. Jednak wyprawa do Czarnobyla jest to całkiem bezpieczna. Podróż do Strefy bez wątpliwości stanie się niezapomnianym wydarzeniem, które pozostanie w pamięci turystów na długi okres.

Specjalne wyposażenie nie jest potrzebne. Wystarczy dostosować się do poleceń firmy. W naszej ofercie są również karty podarunkowe. Wizyta do Zony może okazać się idealnym prezentem dla bliskich osób.

Rodzaje wycieczek do Prypeci i Czarnobyla

Nasza firma proponuje turystom następujące rodzaje wycieczek:

  • grupowe 1-dniowe;
  • grupowe 2-dniowe;
  • prywatne wyjazdy.

Podczas wycieczki do Prypeci zobaczymy ponad 150 słynnych lokalizacji. Taka wyprawa mnóstwo ciekawych sekretów. Przewodnicy poprowadzą turystów po zagadkowych miejscach, gdzie zobaczymy mnóstwo wspaniałych eksponatów i sprawdzimy, jak wyglądają zagadkowe miasta dzisiaj.

Warto więc wybrać się na wycieczkę do Prypeci i samodzielnie przekonać się, że to miejsce jest warte odwiedzenia. Dobrze zorganizowane wycieczki do Czarnobyla to najbezpieczniejszy możliwość na zobaczenie skutków katastrofy i obecną rzeczywistość. Koszt wyprawy do Zony zależy od liczby odwiedzających, czasu trwania podróży i programu wycieczki.

(tekst sponsorowany)

tuOlawa BS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe