Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice poleca swoje usługi

  • 11.08.2021, 09:50 (aktualizacja 11.08.2021, 10:16)
  • tuOlawa BS
Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice poleca swoje usługi
Sercem obiektu jest hala sportowa, gdzie na co dzień trenują kluby sportowe i akademie, jak również w roku szkolnym uczniowie na lekcjach wychowania fizycznego.

Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice

Kontakt: 55-220 Jelcz-Laskowice, ul. Oławska 46, 71 303 65 09 / [email protected]

1. Oferta usług

a) siłownia

Siłownia w Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice jest w pełni wyposażona w profesjonalny sprzęt do treningu siłowego. Umożliwia przeprowadzenie treningu z maszynami, wolnymi ciężarami oraz treningu cardio. Pomocą służą trenerzy personalni, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Karnety w atrakcyjnych cenach, a także karty Multisport.

b) zajęcia fitness

Strefa fitness w Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice to różnorodność zajęć dla osób w każdym wieku. W ofercie znajdują się takie aktywności jak Zumba, TRX, ABS, Tabata, Joga i wiele innych. Przyjazna atmosfera i profesjonalni instruktorzy.

c) taniec

Taniec nowoczesny, taniec towarzyski, solo lub w grupie, a nawet nauka pierwszego tańca – to również można doświadczyć w Centrum Sportu.

d) wynajem hali sportowej

Sercem obiektu jest hala sportowa, gdzie na co dzień trenują kluby sportowe i akademie, jak również w roku szkolnym uczniowie na lekcjach w-f. Istnieje możliwość wynajęcia hali – jest tu możliwość gry w popularne dyscypliny zespołowe, tj. piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy piłka ręczna.

e) wynajem Sali konferencyjnej

Konferencje, szkolenia, prezentacje. Klimatyzowana i przestronna sala umożliwia prowadzenie spotkań z klientami.

f) telebim

Telebim LED usytuowany na budynku, od strony ul. Oławskiej to dobry sposób na przedstawienie swojej firmy.

2. Wydarzenia

Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice to miejsce pełne energii. W kalendarzu imprez znajduje się wiele ciekawych propozycji dla mieszkańców Jelcza-Laskowic. Każdego roku organizowane są tu wydarzenia z okazji dnia kobiet, dnia dziecka, czy mikołajek, ale także zlot samochodów marki Jelcz i aut tuningowanych, puchar świata w tańcach latynoamerykańskich, zawody Strongman, letnie i zimowe półkolonie dla dzieci, turnieje sportowe.

3. Sekcje sportowe

  • Akademia piłki nożnej Orzeł. Zajęcia piłki nożnej dla dzieci i młodzieży na hali sportowej, boiskach przy Szkole Podstawowej nr 2 w Jelczu-Laskowicach. Kontakt: 603 233 725
  • TS Volley” na „IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice. Zajęcia siatkówki dla młodzieży na hali sportowej i boiskach do siatkówki plażowej przy CSiR J-L. Kontakt: 504 764 034 / 513 875 270

(tekst sponsorowany)

tuOlawa BS

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe