Udane mistrzostwa

  • 04.09.2021, 14:19
  • (tk)
Udane mistrzostwa
Pięcioro reprezentantów MGLKS Parnas Oława wzięło udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych i Szybkich, które odbyły się w zeszłym tygodniu w Rzeszowie

Kolejny sukces do listy osiągnięć może dopisać Miłosz Zajadlak! Aktualny mistrz Polski do lat 7 zajął bardzo wysokie 5 miejsce w blitzu w nieco starszej grupie do lat 8 (wśród 7-latków będąc zdecydowanie najlepszym). W "Rapidach" Miłosz też zajął dobre, choć pozostawiające pewien niedosyt, 16 miejsce (3 wśród 7-latków). Gratulujemy!

W grupie do lat 10 dzielnie walczył Błażej Wójtowicz, który dopiero rozpoczyna przygodę z turniejami. 4 punkty z 11 partii w szachach szybkich oraz z 13 w błyskawicznych, pojedynkując się w większości z dużo silniejszymi rywalami zdecydowane ujmy nie przynoszą. 

W starszych grupach (do 14 lat) bardzo przyzwoicie zaprezentowali się: Paulina Prędkiewicz, Szczepan Wilgosz i Grzegorz Marek. Paula zajęła 23 miejsce w blitzu (wśród 60 juniorek) oraz 32 w rapidzie (61 uczestniczek). Szczepan był odpowiednio 77 (121) oraz 55 (130), a Grzegorz - 57 (121) i 53 (130).

 

(tk)

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe