Dla dzieci i dorosłych. Ty też możesz pobiec

  • 10.09.2021, 12:54
  • (tk)
Dla dzieci i dorosłych. Ty też możesz pobiec
12 września przy ul. Techników odbędzie się "Bieg Kasprowicza"

Organizatorami eventu są Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza oraz Klub Biegacza "Harcownik" przy wsparciu firmy Toyota Motor Manufacturing Poland, Urzędu Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice i Starostwa Powiatowego w Oławie.

Bieg dzieci na dystansie 300 metrów rozpocznie się o 10.30. 15 minut wcześniej zaplanowano rozgrzewkę. Dystans można pokonać biegiem, truchtem, marszem i marszobiegiem- decyzję każdy podejmie indywidualnie. Warunkiem udziału dziecka jest obecność rodzica, który jest zobowiązany do wyrażenia zgody na piśmie na udział dziecka w zawodach. Oświadczenie należy pobrać ze strony zmierzymyczas.pl (tam odbywają się zapisy) podpisać i przynieść do biura zawodów. Na podstawie podpisanej zgody będzie wydawany numer startowy. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowy medal i poczęstunek. W biegu dzieci nie ma opłaty startowej.

O 11.00 na dystansie 5 kilometrów będą rywalizować dorośli. Zgłoszenia do tego biegu również odbywają się przez stronę zmierzymyczas.pl. Do udziału w zawodach mają prawo wszyscy, którzy w 2021 ukończą 16 lat, zapiszą się oraz zweryfikują w biurze zawodów. Osoby, które w dniu biegu nie osiągnęły jeszcze pełnoletności zobowiązane są do posiadania pozwolenia na udział w zawodach od rodziców lub prawnych opiekunów. Limit startujących wynosi 250 osób. Obowiązuje opłata startowa w wysokości 50 zł (aktualna do 5 września) lub 100 zł (od 6 września).  Prowadzona będzie klasyfikacja generalna i w kategoriach wiekowych z elektronicznym pomiarem czasu. Każdy zawodnik otrzyma w pakiecie startowym gadżet harcownika oraz na mecie pamiątkowy medal i poczęstunek i poczęstunek.

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
natalya
natalya 10.09.2021, 22:36
Ciekawe czy dyrektorka pobiegnie

Pozostałe