Miododajni Razem

  • 22.09.2021, 14:41
  • (tk)
Miododajni Razem
Fundacja Laboratorium Futurum wraz z Oławskim Centrum Rozwoju Społecznego oraz Miastem Oława zaprasza na wspólną degustację, edukację i dekorację czyli warsztaty "Miododajni Razem"
Spotkanie będzie się odbywało w sobotę 25 września 2021 roku od godziny 14:00 w Oławie, na placu przy punkcie OCRS, na ulicy 3 Maja 18i/u.
Czeka Cię popołudnie pełne wrażeń z:
* degustacją smakowitości z dodatkiem prawdziwego miodu,
* edukacją poprzez zabawę (quizy, zagadki, krzyżówka, gry planszowe) dotycząca pszczelej gospodarki i filozofii zero waste,
* dekoracją czyli decoupage z wykorzystanie zużytych opakowań, np.: słoiki po miodzie
Będą też warsztaty tworzenia woskowijków! Osoby, które zgłoszą swoją obecność mają pierwszeństwo w uczestniczeniu w warsztatach wraz z otrzymaniem prac po warsztatowych. Liczba zasobów jest ograniczona, zatem przyjdź punktualnie!
 
Wiek dzieci - od 6 lat (tylko z opiekunem). Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Projekt finansowany ze środków budżetu Miasta Oławy w ramach konkursu "Aktywna Oława 2021" realizowanym przez Oławskie Centrum Rozwoju Społecznego.
Więcej - TUTAJ
(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe