Cudowny krąg życia

  • 02.10.2021, 12:28
  • (tk)
Cudowny krąg życia
6 października w Oławie, 7 października w Jelczu-Laskowicach będzie można zobaczyć spektakl "Femina - cudowny krąg życia"
Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych Republiki Federalnej Niemiec w ramach programu „Rozbudowa współpracy ze społeczeństwem obywatelskim w krajach Partnerstwa Wschodniego i Rosji”. Spektakl w ramach linii projektowej  " Razam Razem Zuzam" Spektakl pt. " Femina - Cudowny Krąg Życia "  mówi o niezwykłym cyklu rodzenia się i obumierania człowieka, jego dorastaniu , inicjacji, zmagania się z własnymi ograniczeniami oraz  wchodzenia w relację z drugim człowiekiem.
- Kobieta jako odwieczny symbol symbiozy z naturą i zgodności z cyklem księżyca, urasta tu do rangi symbolu i kanwy, na którym został oparty scenariusz spektaklu - opowiada Józef Markocki z Teatru Formy. - Mężczyzna jako jej przeciwieństwo stanowi niejako przeciwległy biegun a jednocześnie dopełnienie harmonii. Przedstawienie będzie zaprezentowanie w Polsce w 4 miastach Dolnego Śląska do 50.000tys  mieszkańców, które nie posiadają na swoim terenie Teatru instytucjonalnego. Wielu odbiorców jest odciętych od dóbr kultury. Spektakl  z udziałem 2 aktorów z Niemiec, 2 aktorów Polski oraz 3 aktorów z Białorusi. Zapraszamy społeczności lokalną!
 
Prezentacje spektaklu 
03.10.2021 godz.17.00 Rynek Wiązów
04.10.2021 godz.17.00 Ziębicki Centrum Kultury
06.10.2021 godz 17.00 Rynek w Oławie 
07.10.2021 godz.10.00 Teren Zielony przy Zespole Szkół im. J.Kasprowicza  Jelcz- Laskowice
(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe