50 lat miłości państwa Szerszenowiczów

  • 13.10.2021, 09:53 (aktualizacja 13.10.2021, 12:29)
  • Źródło: GminaOława
50 lat miłości państwa Szerszenowiczów
12 października w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oławie odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie dla Państwa Stanisławy i Tadeusza Szerszenowiczów. Honorowej dekoracji medalami od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, przy Marszu Mendelssohna, dokonał p.o. wójta gminy Oława Henryk Kuriata

W liście skierowanym do Jubilatów od p.o. wójta czytamy – "Świadomy praw i obowiązków (…) przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe.” – takie słowa przysięgi wypowiedzieliście Państwo 50 lat temu. Dzisiejsza uroczystość, daje świadectwo, że danego słowa dotrzymaliście". Ceremonię prowadziła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Renata Wolf. Państwo Szerszenowiczowie otrzymali od gminy Oława oprócz listu gratulacyjnego, kwiaty i kosz ze słodkimi upominkami. Rodzina i zaproszeni goście nagrodzili Jubilatów gromkimi brawami. 

Źródło: GminaOława

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olga
Olga 13.10.2021, 20:40
Pan Kuriata tylko przecina wstęgi i wręcza kwiaty !

Pozostałe