Komendant wojewódzki uznał, że podinsp. Cieślik jest na właściwym miejscu

  • 29.10.2021, 13:30 (aktualizacja 29.10.2021, 13:57)
  • Źródło: KPP w Oławie
Komendant wojewódzki uznał, że podinsp. Cieślik jest na właściwym miejscu
Podinspektor Oktawiusz Cieślik 27 października otrzymał akt powołania na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Oławie

Przypomnijmy, podinspektor Oktawiusz Cieślik od 15 lipca do dnia powołania na stanowisko I Zastępcy Komendanta oławskiej policji, pełnił obowiązki na tym stanowisku. - Sposób realizowanych w tym czasie zadań służbowych, w ocenie Komendanta Wojewódzkiego Policji nadinspektora Dariusza Wesołowskiego, dał gwarancję właściwego zarządzania oraz dobrej organizacji pracy na wskazanym stanowisku - mówi podinsp. Alicja Jędo. - W imieniu wszystkich policjantów z oławskiej jednostki i pracowników cywilnych, życzymy sukcesów zawodowych, wytrwałości w służbie dla mieszkańców powiatu oławskiego i pomyślności w życiu prywatnym. W tym ważnym momencie uczestniczył również Komendant Powiatowy Policji w Oławie, podinspektor Artur Dobrowolski.

Źródło: KPP w Oławie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe