Odkryj drzemiące w sobie talenty! 

  • 19.11.2021, 12:18
  • TuOlawa (AH)
Odkryj drzemiące w sobie talenty! 
Warsztaty aktorskie z Centrum Sztuki w Oławie

Zajęcia odbędą się 11 i 12 grudnia w godz. 12.00 – 15.00 w OWE ODRA przy ul. Młyńskiej 3 (filia nr 1 Centrum Sztuki w Oławie). Dedykowane są młodzieży powyżej 16. roku życia i dorosłym, którzy: 
- chcą prowadzić zajęcia i znaleźć narzędzia, aby poczuć się pewniej podczas spotkań stacjonarnych albo online,
- odczuwają pragnienie uwolnienia swobody i naturalności bez oceniania i krytykowania siebie,
- potrzebują zaakceptować i oswoić swój wizerunek,
- czują potrzebę pracy nad głosem i dykcją,
- marzą aby brać udział w filmach, serialach, paradokumentach i chcą poszerzyć swoją fachowość. 
Treningi podczas warsztatów ułożone są tak, aby łatwo było je zapamiętać, a przy okazji dobrze się bawić - czyli minimum teorii, maksimum praktyki. Po spotkaniu każdy uczestnik otrzyma zestaw ćwiczeń wykonywanych w czasie meetingu, tak żeby swobodnie i do woli w ramach pracy własnej doskonalić swoje umiejętności.
Warsztaty poprowadzi Małgorzata Kałuzińska – aktorka na stałe współpracująca z Wrocławskim Teatrem Komedia oraz z Grupą ATM. Grała w takich serialach jak: ''Na dobre i na złe', 'Policjantki i policjanci', 'Pierwsza miłość', 'Świat według Kiepskich','Fala zbrodni' i wielu innych.
Poza tym tego prowadzi lekcje z aktorstwa dla dorosłych w Szkołach Artystycznych ROE, dla młodzieży w Liceum ROE oraz warsztaty dla bardzo różnych grup wiekowych. Jej maksymą jest: Metryka urodzenia nie ma znaczenia, liczą się marzenia i odwaga, aby je spełniać. Sama aktorka mówi: „Uwielbiam kreować przestrzeń, w której można poczuć swój potencjał twórczy, wziąć pod rękę swoją śmiałość albo nieśmiałość, otworzyć się na nowe i wyjść poza utarte schematy. Moje doświadczenia w pracy z ludźmi to ponad piętnaście lat praktyki. Korzystam z własnych umiejętności, intuicji, wiedzy ekspertów i nieustannie pobieram lekcje od każdego z kim mam przyjemność się spotkać”. 
Zapisy na warsztaty startują 29 listopada. Można zapisać się mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 71/ 313 28 29. Ilość miejsc jest ograniczona. Koszt zajęć - 100 zł. 
Więcej informacji na kultura.olawa.pl w zakładce „Kursy i sekcje”.

 

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe