Seans i coś więcej

  • 24.11.2021, 12:39
  • (tk)
Seans i coś więcej
"Gwiazdka Klary Muu" - świetna świąteczna przygoda i propozycja na kinowe Mikołajki Malucha!

W niedzielę 5 grudnia o godz. 11.00 Kino "Odra" zaprasza najmłodszych widzów na wyjątkowy, mikołajkowy seans, połączony z krótką muzyczną zabawą z animatorem, tuż po projekcji.

Niezwykle podekscytowana Klara po raz pierwszy spędzi Gwiazdkę ze swoim tatą na Krowim Wzgórzu. Kiedy przybywa na farmę, okazuje się, że kompletnie nic nie jest jeszcze gotowe! Przed domem brakuje choinki, a bombki i lampki kurzą się w kartonach. Do tego pech sprawia, że tata Klary zostaje pilnie wezwany do odśnieżania domu sąsiadki, a odcięta droga uniemożliwia mu powrót. Co pocznie Klara? Do Świąt zostało już tak niewiele czasu! Może z pomocą zuchwałego bożonarodzeniowego skrzata uda się stworzyć na Krowim Wzgórzu świąteczną atmosferę?

"Gwiazdka Klary Muu" to świąteczna kontynuacja uwielbianej animacji "Klara Muu!". Mała krówka z pomocą przyjaciół zrozumie, że święta to przecież nie tylko prezenty, a ważniejsze od pozorów i dekoracji jest po prostu bycie razem.

W cenie biletu do kina, po seansie filmowym odbędzie się spotkanie pt. "Dźwiękodzieło dla Maluszka" z Anią Szul – animacje łączące różne działania muzyczne, m. in. wspólny śpiew, taniec i zabawę z instrumentami muzycznymi oraz rekwizytami sensorycznymi.

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe