Kto będzie burmistrzem Jelcza-Laskowic?

  • 02.11.2018, 11:36
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Kto będzie burmistrzem Jelcza-Laskowic?
Ostateczne starcie. Bogdan Szczęśniak z Koalicji 2018-2023 czy Łukasz Dudkowski z Prawa i Sprawiedliwości? Kto będzie burmistrzem Jelcza-Laskowic? * W pierwszej turze Szczęśniak zdobył 4 763 (46,7%) głosy. Wynik Dudkowskiego to 2 896 (28,39%). O tym kto wygra dowiemy się już wieczorem 4 listopada. Lokale wyborcze będą otwarte od 7:00 do 21:00. Podobnie jak w pierwszej turze głosowanie będzie się odbywało w 13 obwodowych komisjach. * Zapraszamy do zakupu e-wydania naszej gazety, do kupienia tutaj (cena 2,90 zł): https://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2018-11-01 Znajdą tam państwo 4 dziennikarskie materiały dotyczące drugiej tury wyborów w Jelczu-Laskowicach: "Manipulują, aż się trzęsie!", "Nie liczbą plakatów, a żmudną pracą zdobywa się zaufanie mieszkańców", "Chcę wygrać otwartością i prawdą" oraz "Stajszczyk i 'Wspólnota' nie popierają Dudkowskiego". * * Informujemy, że o północy z piątku 2 listopada na sobotę 3 listopada rozpoczyna się cisza wyborcza, która potrwa do niedzieli 4 listopada, do godz. 21:00. Komentarze dotyczące gminy Jelcz-Laskowice nie będą w tym czasie publikowane.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (67)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotrek
Piotrek 05.11.2018, 06:16
Centrum sportu w Jelczu zrezygnował bo wygrał na dyrektora do Siechnicach zrezygnowal bo został prezesem spółki Jelcz zrezygnował bo chciał bardzo zostać burmistrzem przegrał i co teraz powie na to prezes że jesteś cienkim blokiem i takiego w Pisie nie potrzebują weź się chłopie do tarcia chrzanu i to obawiam się czy też byś z tego nie zrezygnował.
Jarek
Jarek 04.11.2018, 21:30
Brawo Dudkowski !
Agnieszka Herba
Agnieszka Herba 03.11.2018, 09:07
Przypominamy, że trwa cisza wyborcza (do niedzieli 4 listopada, do godz. 21:00). Komentarze dotyczące gminy Jelcz-Laskowice nie będą w tym czasie publikowane.
Jan
Jan 02.11.2018, 22:50
Istnieją trzy rodzaje kłamstwa;prognoza pogody na tydzień,telefoniczny sondaż wyborczy,ogłoszenie o DEBACIE której nie będzie.
ala
ala 02.11.2018, 22:21
Dudkowski
Łukaszu
Wyborcę można oszukać raz i jeszcze raz i jeszcze raz .... i nigdy więcej !
Pika
Pika 02.11.2018, 22:19
Jeżeli p.D. miał takie duże sukcesy w biznesie, to dlaczego został odwołany ze stołka prezesa spółki Jelcz?
pirania
pirania 02.11.2018, 22:09
za niespełna 2 godz. cisza wyborcza, mamy do dyspozycji: ze strony Szczęśniaka stabilność, przewidywalność, kontynuację rozwoju Gminy z drugiej natomiast polityczne hochsztaperstwo, manipulacje informacyjne i piątkę Dudkowskiego - 1) Krystyna D. (była radna RM i kandydatka na burmistrza), 2) Daniel I. (tzw. dziennikarz i strażak ochotnik, który zamiast gasić to "wznieca" pożary polityczne), 3) Tomasz K. (były prezes LGD wraz z jego niechlubną przeszłością), 4) Michał P. (samorządowy kuglarz) i 5) Krzysztof S. (były starszy nalewacz benzyny u lokalnego potentata paliwowego). Co wybierzemy zależy od nas samych. Warto przy tym pamiętać, że w poniedziałek trzeba będzie spojrzeć w lustro, prosto w oczy swoim sąsiadom, przyjaciołom i znajomym, a przez 5 lat pić piwo którego naważymy swoim nierozważnym wyborem.
Ja i moja rodzina głosujemy na Szczęśniaka!!!
Benek
Benek 02.11.2018, 22:07
Wyborcy.Głosujcie na kandydata który obiecuje Najmniej- będziecie nim mniej rozczarowani!
02.11.2018, 22:07
Po cotyle nienawiści?kazdy ma swój rozum i zaglosuje jak będzie chciał
Andrzej Maj.......
Andrzej Maj....... 02.11.2018, 21:57
Masz dwie lewe ręce ? Nie przejmuj się zawsze możesz zostać Politykiem!
KONKLUZJA PRZED CISZĄ
KONKLUZJA PRZED CISZĄ 02.11.2018, 21:32
Dudkowski bez sukcesów w biznesie? Co za tupet! Prezesura w Jelczu, w którym pracuje ponad sześćset osób i wypracowanie zysków na poziomie kilku milionów to nie dowód na kompetencje zarządcze?
Wyborco Stajszczyka, w kwestii kwoty, którą podałeś... to kwota W KONTRAKTACH DLA JELCZA, a porównałeś ją z kwotą POZYSKANĄ dla gminy przez Szczęśniaka. Różnica ogromna nie tylko w kwestii formalnej. Zapewniam, że kontrakty negocjował Dudkowski, a pozyskane środki dla gminy zdobył na pewno o s o b i ś c i e Szczęśniak?
Myślę, że specjalista p r a C u J ą C y dla burmistrza.
Możesz zaklinać rzeczywistość, ale nie mijaj się z prawdą. Rozumiem, że winną jest twoja niewiedza. Napisałeś elaborat. Brawo Ty. Nie zwróciłeś uwagi, że w konkluzji twojej pracy doktorskiej pojawiła się duża sprzeczność, pozycjonująca Ciebie, że tak się elokwentnie wyrażę, w czarnej d..ie. Otóż głosowałeś na Stajszczyka bo zależy ci na tym mieście i chciałeś ZMIANY. Teraz, po przegranej Piotra ZMIANĘ reprezentuje Dudkowski, a ty... ty idziesz głosować na Szczęśniaka bo... zależy ci na tym mieście. Jak Ty chodzisz bez kręgosłupa?
Toony
Toony 02.11.2018, 22:30
Mit 500 mln został juz dawno skutecznie obalony :)
Kamil Młot
Kamil Młot 02.11.2018, 21:31
Przeczytałem wszystkie komentarze Piotr Stajszczyk był 8 lat w koalicji z Pisem dlatego głosuje na Dudkowskiego
Krzysztof
Krzysztof 02.11.2018, 21:20
NIE WIERZĘ PLAKATOM i PROPAGANDZIE WIERZĘ LUDZIOM NAWET STARYM I ZMĘCZONYM.
Robert Nalikowski
Robert Nalikowski 02.11.2018, 20:53
Przeczytałem wszystkie komentarze i nie mam wątpliwości. Głosuję na Szczęśniaka.
Janina
Janina 02.11.2018, 20:38
Aż mnie dziwi jak to koleżanki i koledzy Krzysia i Michała tutaj piszą.
Wszyscy wierzą, w te obietnice bez pokrycia, manipulacje.
Btw: czy znany jest już finał "afery" w którą zamieszany był pan Kłodziej?
Panie Łukaszu, sprawdzał się pan w centrum kultury pracując panią Miś, ale nie pchaj się pan do umig
ja
ja 02.11.2018, 21:21
Jaka afera z Kolodziejem ? O co znowu chodzi ?
Rob
Rob 02.11.2018, 20:28
Patrząc na to, że Dudkowski to typowy urzędas bez żadnych sukcesow w prywatnym biznesie etc, to w JL rządził by pewnie jak w Jelczu...czyli nieumiejętnie. Dlatego zostaje Szczęśniak, który nie utrudnia specjalnie rozwoju miasta. PiS niestety robi wszystko, aby przeszkadzać przedsiębiorcom, poprzez powrót do rządów ala PZPR (choć dla niepoznaki coś tak powiedzą o dekomunizacji). PiS odebrał elektorat SLD, bo to lewica, a jak lewica to populizm i układy. Tyle co ludzie PiS nakradli to jeszcze świat nie widział. Dudkowski jest tego przykładem - PiS po to upaństwawia spółki aby swoich kolesiów tam ustawić. Poprzednio rządził człowiek PiSu i Laskowice tylko na tym straciły. No ale na motłoch działa populizm i obiecanki, wiec zobaczymy.
Farsa nie debata
Farsa nie debata 02.11.2018, 20:22
Te całą "debatę" prowadził Daniel Iwanski, kandydat PiS na radnego. Pięknie przygotowane pytania, na sali może 50-70 osób (nie tak jak pisał Łukasz, że 200), w tym kandydaci, radni i ludzie że sztabu. Festiwal oszczerstw w kierunku Szcześniaka i peanów na cześć Dudkowskiego. Oberwało się też Stajszczykowi, wiadomo...
Pan kandydat chętnie bratał się z kandydatka Krystyna Dekret, która znowu chciała budować mosty w Oławie i brylowała zadając pytania.
Farsa jakich mało. Nie dziwię się Szczęśniakowi, że się na to nie zgodził. I bardzo dobrze zrobił. Teraz to już jestem w 100% pewna, że trzeba zagłosować na pana Bogdana.
Michał
Michał 02.11.2018, 21:30
Serio Iwański prowadził? Toż gwiazdora wzięli do prowadzenia. Jak na taką szczekaczkę, co po mieście krązyła i tylko 70 osób, z czego pewnie sami klakierzy lub druga strona ciekawa szklanych domów.
Nie dajcie się omamić pysznemu Łukaszkowi
Gal Anonim
Gal Anonim 02.11.2018, 20:12
Skoro Piotr Stajszczyk jasno wypowiedział się że NIGDY nie da poparcia dla PiS to chyba jego wyborcą wystarczy !
Wyborca Stajszczyka
Wyborca Stajszczyka 02.11.2018, 20:12
Wszyscy idziemy za zmianą , jest ogromna mobilizacja z kim nie rozmawiam to wszyscy idą na Łukasza
Alicja fake konto Wolska