Przynieś karmę, bilet będzie tańszy

  • 02.12.2019, 14:51 (aktualizacja 17.02.2020, 13:10)
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Przynieś karmę, bilet będzie tańszy
"Hercia" opowiada o mężczyźnie, którego żona odeszła. To człowiek samotny, pozbawiony woli życia, każdy dzień spędza na cmentarzu, przy grobie ukochanej, każdą wolną chwilę...

Jak bardzo jesteśmy zaskoczeni, kiedy dociera do nas, że jest to cmentarz dla zwierząt, a grób kryje tytułową Hercię - ukochaną suczkę bohatera. W tej scenerii poznaje on młodą wolontariuszkę, która angażuje się w pomoc dla zwierząt... To wyjątkowa akcja Teatru Polskiego we Wrocławiu.W sobotę 7 grudnia o godz. 19.00 na Scenie na Świebodzkim grają spektakl w reżyserii Ady Tabisz pt. "Hercia". To opowieść pełna miłości, przyjaźni,  która rodzi się w niecodziennym miejscu i czasie. - My również chcemy pomóc, mamy nadzieję, że nasi widzowie włączą się w tę akcję - mówi Iza Siwińska  z Teatru Polskiego. Każdy, kto wybierze się na sobotni spektakl i przyniesie do teatru karmę dla zwierząt, zapłaci za bilet specjalną, niższą cenę - tylko 15 zł! Karmę przekażemy do naszego wrocławskiego schroniska dla zwierząt. Zima to trudny czas dla czworonogów. My szykujemy się już do świąt, one czekają na każdy dobry gest z naszej strony.

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe