Jest praca w policji. Kolejny nabór wkrótce

  • 02.12.2019, 10:16
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Jest praca w policji. Kolejny nabór wkrótce

Tak zachęcają do pracy w policji: "Różnorodne zadania, każdy dzień inny, a przede wszystkim możliwość niesienia pomocy i stabilność zatrudnienia z możliwością wielokierunkowego rozwoju zawodowego – wszystko znajdziesz w policji"

Nie czekaj. Zrób kolejny krok i przyjdź na rozmowę. Szczególnie jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, pomagać ludziom, mieć stałą pracę, a także czuć wyjątkowość swojej profesji. Zawód policjanta z każdym rokiem cieszy się coraz większym zaufaniem społecznym i jest to praca dla ludzi z pasją. Zastanawiałeś się nad służbą w policji? Kolejny nabór już 30 grudnia 2019 roku.

- Służba w Policji daje wielokierunkową szansę na rozwój zawodowy, a specjalistyczne szkolenia resortowe, zawsze poszerzają horyzonty i pozwalają na zdobywanie nowych umiejętności oraz pogłębianie wiedzy oraz doświadczenia - mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak. - Zostając policjantem, dołączysz do 100-tysięcznej formacji, która zajmuje się m.in. pomaganiem obywatelom i dbaniem o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Wymagający dużo, ale dający też tyle samo w zamian. Policjant, to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy -  bywa bezcenna. Spróbuj, bo warto, a może w ten sposób spełnisz również swoje dziecięce marzenia. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie www.policja.pl oraz pod numerem telefonu 071/340-40-44, a także osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i każdej komendzie miejskiej lub powiatowej na terenie województwa. WIĘCEJ INFORMACJI O PRACY W POLICJI: TUTAJ  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Roman
Roman 02.12.2019, 22:33
W psiarni micha musi być.

Pozostałe