EDWARD 2018 - zobacz film

  • 21.09.2018, 14:31
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
EDWARD 2018 - zobacz film

W dniu 19 września 2018 r. obchodzony był Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach. W związku z prowadzonymi dwudziestoczterogodzinnymi działaniami EDWARD 2018 mającymi na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Oławie przygotowali działania informacyjno-edukacyjne, do udziału w których zaproszono młodzież Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie.

Podczas wydarzenia odbył się pokaz ratownictwa medycznego wykonany przez Zespół Pogotowia Ratunkowego. Wykorzystując symulator zderzeń uczestnicy mieli okazję przekonać się jakie zagrożenie niesie za sobą niekorzystanie z pasów bezpieczeństwa. Ponadto korzystając z zaprezentowanych ALKOgogli, w atmosferze świetnej zabawy każdy miał możliwość doświadczyć zagrożenia wynikającego z upośledzenia zmysłów występującego po spożyciu alkoholu. Młodzież miała możliwość nauki prowadzenia resuscytacji. Osoby zainteresowane wydarzeniem otrzymały odblaski oraz materiały informacyjne omawiające różne aspekty bezpieczeństwa oraz promujące Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Z całości wydarzenia został nagrany spot promujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Celem akcji jest uświadomienie wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, że każdy z nas ma realny wpływ na bezpieczeństwo w myśl idei - MAŁE DZIAŁANIA PROWADZĄ DO DUŻYCH ZMIAN.

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bezpieczny...
Bezpieczny... 22.09.2018, 13:34
Ten film przesłać do każdej szkoły ! Ciekawy materiał. Więcej takich akcji!
Feduk
Feduk 22.09.2018, 08:27
Dobra inicjatywa.
Młodzież powinna pójść na film KLER Smarzowskiego. Film miał 11 minut oklasków na festiwalu w Gdyni. W kinach od 28 września.
Kudef
Kudef 23.09.2018, 18:28
Mogliby klaskać aż do zdechnięcia, szmira pozostaje szmirą.
zosia
zosia 21.09.2018, 18:56
Świetny film, mam nadziejē, że info dotrze do obywateli!!! Pozdrawiam młodych...

Pozostałe