Pobili i uciekli. Chłopak ma uszkodzony kręgosłup

  • 27.06.2018, 08:41
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Pobili i uciekli. Chłopak ma uszkodzony kręgosłup
25 czerwca na ulicy Paderewskiego doszło do ciężkiego pobicia. Kolega poszkodowanego, zamieścił w internecie apel o pomoc w znalezieniu sprawców: Na portalu wykop.pl czytamy: "Jeżeli ktoś był wczoraj w Oławie i widział sprzeczkę dresików do młodszych chłopaków, prosiłbym o kontakt, kolega przez tych śmieci trafił do szpitala ze złamanym kręgosłupem. Grał sobie w pokemon go, dresy zaczęły go wyzywać od części rowerowych w rurkach, nic im nie odpowiadał, więc się wku***li i go przekopali do tego stopnia, że ma kręgosłup złamany. Faceci około 30 lat, grubsi, było ich 2, kolega ich w żaden sposób NIE prowokował. Całe zdarzenie miało miejsce na Paderewskiego, jest szeregówka bloków, a gdzieś w pobliżu mural z wielkimi Polakami" *** Sprawdziliśmy na policji. - Potwierdzamy takie zdarzenie, sprawę zgłosili rodzice poszkodowanego - mówi podinsp. Alicja Jędo, oficer prasowy KPP w Oławie. -Trwa ustalanie sprawców. AKTUALIZACJA - 28 czerwca godz. 11.20 - SPRAWCY POBICIA ZATRZYMANI: https://gazeta-olawa.pl/na-sygnale/79248-sprawcy-pobicia-rekach-policji/
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
as
as 27.06.2018, 23:54
na ulicach oławy powinno być więcej patroli pieszych!
oławianin
oławianin 27.06.2018, 18:48
Czyżby Oława stawała się coraz bardziej niebezpieczna, na to wygląda...
bosssssssssss
bosssssssssss 27.06.2018, 15:26
maja pomysly gorzej jak uchodzcy ze wschodu
27.06.2018, 13:55
Wyśmiewanie braku urody u znanej kobiety,bicie za ubiór nastolatka, wrabianie konkurencji, naciągane faktów pod siebie i wiele innych przykrych przykładów można podawać. Ludzie co się z wami dzieje? Mamy lato, fajnie jest a tu niepotrzebny jad! Szkoda chłopaka i jego zmartwionej rodziny. Policja z pewnością złapie tych mężczyzn, to tylko kwestia czasu. Każdy może ubierać się jak chce, żeby spodnie były powodem do bicia słabszego to jest straszne i przerażające.
oxo
oxo 27.06.2018, 13:18
Oława to "miasto monitorowane". Policja przeszuka nagrania z okolic zajścia i z pewnością namierzy sprawców, a następnie pojmie ich. Prokurator postawi im zarzuty i pójdą siedzieć. Oława wszak znana jest z praworządności i skuteczności policji i prokuratury.
Anna
Anna 27.06.2018, 11:29
Ja bym tych co pobili sadzila jak za probe mirderstwa !!! Najwyzsze kary dla takich !!! Jak mozna tak pobic kogos ... Biedny mlody chlopak kaleka zostanie :( Nawet gdyby cos do nich powiedzial nie tak -to nie jeat powod zeby tak kogos pobic... Przykre to strasznie ;( Mam.nafzieje ze sprawcow odnajda i solidnie za ro ziatana ukarani,bo miema tlumaczenia na czyn !!!!
xxx
xxx 27.06.2018, 11:16
25 czerwca czy 26 ?
W00dy
W00dy 27.06.2018, 11:27
25-tego.
Czytelnik
Czytelnik 27.06.2018, 11:07
gdzieś w pobliżu mural z wielkimi Polakami” *** co to oznacza?? Pisz jasniej dla zrozumienia bo tego ucza w szkole podstawowej. Zapewne pobity pamieta rysopis sprawcow napadu moze jakies szczegoly co by pomogly ustalic dla palicji szybciej tych napastnikow.
Krzysiu
Krzysiu 27.06.2018, 10:56
Jakie twardziele w Olawie dzisiaj chodza. Chlopaka 16 lat pobic bo nie szukal zaczepki. Pobity za ubranie mozna powiedziec. Ten kraj to dno. Na ukrainie lepiej jest.
Pytajnik
Pytajnik 27.06.2018, 10:36
A jakies wiecej informacji na temat sprawcow? Moze ktos rozpozna
Magda
Magda 27.06.2018, 11:10
Dokładnie. Podejrzewam ze sam poszkodowany podal jakies szczegóły ktore nie tylko pomoga Policji ale i nam obywatelom azeby tej Policji pomoc tak samo i jemu zeby trafili pod wymiar sprawiedliwości. Udostępniamy artykuł moze ktos cos widzial. Pomagamy rodzinie
W00dy
W00dy 27.06.2018, 10:27
kolejne komentarze o to, że się "przysapał", nie wiem ile można było pisać o tym na wykopie, że tego nie zrobił.
Olawa
Olawa 27.06.2018, 10:26
To byli Ukraińcy!!
Olawa
Olawa 27.06.2018, 10:55
To byla twoja stara!!!
Rapepo
Rapepo 27.06.2018, 10:21
@cześ Ja to zamieściłem :) Chłopak 16 lat wyglądający jak wieszak miał sie przysapac?
cześ
cześ 27.06.2018, 12:42
a co może nie??? za darmo się (...) nie dostaje
Bob
Bob 27.06.2018, 22:36
Ty powinieneś...
xyz
xyz 28.06.2018, 14:05
Niby za co by miał? Grozisz mu?
Kol
Kol 27.06.2018, 13:14
No jak sie trafi na troglodyte z kompleksami meskosci, do tego CIAGNACEMU AMFE NA GARAŻACH, to mozna i oberwac od tak.
cześ
cześ 27.06.2018, 09:52
na bank przysapał do nich, i po co?
zxc
zxc 27.06.2018, 11:28
co komentarz to dowód na niedorozwój.
Marta
Marta 27.06.2018, 18:45
Twój wpis tylko nas uświadamia o tym fakcie, że do psychiatry wchodzisz bez kolejki.
asd
asd 28.06.2018, 09:42
Kogo "nas", zwolenników michałowskigo?
Zenek
Zenek 27.06.2018, 21:01
lepszy psychiatra niż śliniak.
Rapepo
Rapepo 27.06.2018, 10:22
nie wyzywal ich bo ma 16 lat i wyglada jak wieszak
tooni
tooni 27.06.2018, 09:38
"Prawdziwi polacy"?
guardian_angel
guardian_angel 27.06.2018, 13:05
Dokładnie, obstawiam miejscowie kibolstwo wyklęte herbu "pozdrowienia do więzienia":)
Piotr
Piotr 27.06.2018, 14:06
Po czym wnosisz ? Jedno zdanie o tym, że stało się to w pobliżu znanego ( ładnego zresztą ) muralu już wypatrzyło twoje zdanie. Nie bronię nikogo i mam nadzieję, że sprawcy zostaną szybko złapani ale dlaczego twierdzisz, że to kibole ? Może to zwykłe Janusze grilla z działek lub Janusze mechaniki z pobliskich garaży ? Co by się nie działo i kim by nie byli daję głowę , że punktem wypadowym była Żabka a tam jest monitoring. Powodzenia w złapaniu sprawców, a chłopakowi dużo zdrowia.
guardian_angel
guardian_angel 27.06.2018, 17:19
Mural patriotyczny nie ma tu nic do rzeczy. Z własnego i moich znajomych doświadczenia mogę powiedzieć, że kiedy chodząc po Oławie ktoś miał do nas problem i groził wpie**olem, były to łyse mongoły w zielonym odzieniu Wks Śląsk, tudzież innych wzorach dla patologii typu 'zasady ulicy' itp. Tych przygłupów może prowokować absolutnie wszystko i każdy, i tak też było w tym przypadku.
zxc
zxc 28.06.2018, 09:39
Patriota=PiSotłuczek
Patriota
Patriota 27.06.2018, 22:15
Napisał łebski janusz !

Pozostałe