Jubileusz dzialalności MCC w Oławie

  • 29.05.2018, 12:40
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Jubileusz dzialalności MCC w Oławie

Firma Mobile Climate Control Sp. z o. o. 18 maja świętowała 10-lecie swojej działalności w Oławie

Historia MCC sięga 1975 roku, kiedy to szwedzki przedsiębiorca Gunnar Mannerheim rozpoczął jej działalność. Dzisiaj to organizacja światowa, działająca już na wszystkich kontynentach. Mobile Climate Control Sp. z o. o. w Polsce działa od 2000 r., początkowo jako niewielkie biuro sprzedaży we Wrocławiu, a od 2008 r. jako zakład produkcyjny w Oławie, zatrudniający obecnie blisko 170 osób. Spółka MCC specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów klimatyzacyjnych i grzewczych dla pojazdów specjalnego zastosowania, takich jak maszyny rolnicze, górnicze budowlane oraz autobusów. Systemy te mają za zadanie stworzyć przyjazne środowisko dla operatorów różnych maszyn i pasażerów transportu publicznego. Uroczyste przyjęcie z okazji 10-lecia firmy, na które zaproszono wszystkich Pracowników Oławy i Europy, odbyło się na Zamku Topacz. Podczas oficjalnego rozpoczęcia balu członkowie zarządu Clas Gunneberg i Eberhard Wolters podziękowali Pracownikom za ich wkład oraz ogromne zaangażowanie w rozwój firmy. Wielokrotnie podkreślano, jak ważną rolę dla organizacji mają ludzie, którzy swoją postawą bezpośrednio przyczyniają się do sukcesów MCC. Specjalne podziękowania i nagrody otrzymało 12 Pracowników, którzy wraz z firmą świętowali swój jubileusz 10-lecia zatrudnienia w oławskim zakładzie. W gronie jubilatów znalazła się również Magdalena Hanuszewicz, HR Manager, która szczególnie czuję się odpowiedzialna za tworzenie dobrego klimatu pracy. Część oficjalną zwieńczyło krojenie tortu z firmowym logo.

Wyjątkowy styl i klimat panujący na zamku Topacz sprzyjał bardzo pozytywnym emocjom podczas spotkania.

Po uroczystej kolacji nadszedł czas na integrację. Całą imprezę poprowadził DJ Kowal, który zagrzewał gości do tańca przy największych hitach. Pracownicy chętnie brali udział w zabawach i quizie na temat wiedzy o firmie, zorganizowanych przez dział HR. Zwycięska drużyna będzie miała okazję uczestniczyć w mniej oficjalnym spotkaniu "Wrocław by Night". W trakcie imprezy ze swoim show wystąpił również znany magik, który zaskakiwał obecnych gości swoimi sztuczkami. Dużym powodzeniem cieszyła się też FOTObudka, gdzie Pracownicy uwiecznili swój dobry humor na wielu prześmiesznych zdjęciach. Mimo wieloletniej już tradycji spotkań załogi MCC na podobnych eventach (pikniki, bale karnawałowe), to spotkanie dostarczyło Pracownikom najwięcej niezapomnianych wrażeń. Również zagraniczni goście byli zachwyceni otwartością polskiego zespołu i gościnnością, jakiej doświadczyli. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi za udział w uroczystości i świetną zabawę!  

Co wyróżnia MCC wśród innych pracodawców?*

  • Dobra przyjazna atmosfera
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne załogi
  • Zdrowe, oparte na szacunku relacje
  • Możliwości rozwoju
  • Praca z pasją i duże zaangażowanie pracowników
  • Poczucie bezpieczeństwa
*opinie pracownicze zebrane podczas spotkań Round Table Meeting
(tekst sponsorowany)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Była Pracwnik
Była Pracwnik 30.05.2018, 20:07
Gratulacje szkoda ,że nie doczekałam (szkoda zdrowia)
Fajna firma pod warunkiem jak się nie trafi na zmianę najlepszej liderki i wtedy jak się okaże że wiesz wszystko i potrafisz wykonać każdą pracę to już tam nie pracujesz i takim sposobem wielu odeszło a Pani jest dalej i rządzi a sama nic nie kuma

Pozostałe