Pirat drogowy poszukiwany przez policję! Dziś jechał 158 km/h

  • 03.05.2018, 12:02
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Pirat drogowy poszukiwany przez policję! Dziś jechał 158 km/h

ROBERT BLOK poszukiwany przez policję - w terenie zabudowanym pędził samochodem z prędkością 158 km/godz. Nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Dzisiaj rano na trasie K-94 w Stanowicach policjanci ruchu drogowego ujawnili pojazd marki BMW X5, nr rej. DOA 37780, który gnał przez miejscowość z prędkością 158 km/godz.  Kierujący zlekceważył sygnały funkcjonariusza nakazujące zatrzymanie pojazdu. Pomimo podjętego pościgu mężczyzna uciekł. 43-letni mieszkaniec Sobociska (gm. Oława) na swoim koncie ma kilkanaście wykroczeń drogowych, głównie znaczne przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym. Mężczyzna jest również sprawcą wielu kolizji drogowych. Jego brawurowa i nieodpowiedzialna jazda stanowi zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. W związku zaistniałym zdarzeniem Policja zwraca się z apelem do wszystkich osób znających mężczyznę, o wskazanie jego miejsca pobytu. Wszelkie informacje w tej sprawie proszę kierować do Komendy Powiatową Policji w Oławie. Kontakt: numer alarmowy 997 lub 112, bądź numer miejski 71/3817200 (222). Źródło KPP w Oławie Aktualizacja 4 maja godz. 10.50 - Policjanci wciąż prowadzą intensywne działania, aby ująć tego mężczyznę - mówi podinsp. Alicja Jędo.

AKTUALIZACJA - 5 maja godz. 14.30: Mężczyzna jest w rękach policji: https://gazeta-olawa.pl/na-sygnale/76253-stwarzal-zagrozenie-drodze-rekach-policji/

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Cała prawta
Cała prawta 22.07.2018, 09:28
Taki dobry człowiek ciekawe kto tak pisze ?pewnie osoba ktora dostawali kasę czy doby czlowiek pozbawia najbliszej rodziny wszystkieg strzela do ludzi a ojciec !!!! Jedno dziecko w pieczy bylo bo nie pozwolił mu iść do matki a drugidie mieszka na plebani a sam mieszkal w dużym domu z malotatoletnia kochanką to jest dobry ojciec.Nie powinno się o zmarłym mówić mówić nikt z niego swietego mag nie zrobi
Bliska osoba
Bliska osoba 21.07.2018, 14:54
Dobry i inteligentny człowiek byl tylko niestety wpadl w naug i to nim kierowało, smutne, współczuje Jego Rodzinie i dzieciakom bo stracili dobrego Tate :-(
Jasiu
Jasiu 21.07.2018, 21:37
Była nawet taka piosenka Kazika Staszewskiego .
Rafał
Rafał 10.06.2018, 00:34
Juz nie pojeździ zginal w wypadku w Wojkowicach
ekspert100
ekspert100 04.05.2018, 22:32
Ale patrzcie jak te media działają, jeden po drugim podchwytuje temat i dosłownie w 24H już jest w każdych wiadomościach. Z punktu widzenia prawnego nie popełnił jakiegoś wielkiego przestępstwa a nagonka jak by zamordował kilka osób. To że jechał 160 to kij tam, bardziej ich boli że im uciekł dlatego to już jest sprawa honorowa dla policji. Rodzina się nie ma co za niego wstydzić, znajomi wiedzą jak jest że ma problem z prochami, a Ci co ich nie znają to nie wiedzą kim on jest. Rodzina niech się cieszy że tak się stało bo on dzięki temu jeszcze wróci na ziemie zobaczycie. Już nie takie kozaki się w pierdlu nawróciły ;)
04.05.2018, 14:37
Chłopcy w rajtuzkach potrafią tylko tych na rowerku złapać i dać alkomat do dmuchania. A tak na marginesie to czym go gonili? Tym nowym RS?
as
as 04.05.2018, 16:34
buhaha
west
west 04.05.2018, 13:20
Policja chyba sama sie przestraszyła gościa. Skoro pozwolili mu ucieć.
age
age 04.05.2018, 13:14
Dla mnie porażające jest to, że ktoś taki jeździ samochodem i wszystko mu wolno. On powinien dawno siedzieć zanim kogoś zabije. Policja powinna stanąć na głowie żeby go dopaść.
miś
miś 04.05.2018, 12:22
Dół i wapno.
Mirek
Mirek 04.05.2018, 10:06
Droga POLICJO tylko się ośmieszyliście. Nie wiem, kto tam u Was pracuje, ale ustalanie miejsca pobytu pirata drogowego poprzez media jest żałosne. To jest kilka godzin pracy. Naprawdę sami nie potraficie tego zrobić?. Czekacie aż sam przyjdzie czy ktoś ma go Wam przyprowadzić?
xoxo
xoxo 04.05.2018, 08:28
Policja nie potrafi namierzyć komórki żeby zlokalizować tego potencjalnego zabójcę? czekają aż kogoś zabije na drodze ???
Nico
Nico 04.05.2018, 00:13
Drodzy oławscy policjanci to żenada, że nie możecie ustalić miejsca pobytu tego gościa. Zlećcie to najlepiej prywatnym detektywom. Tak na marginesie to w ogóle to co się dzieje z policją to jest jakaś kpina. Kogo przyjmuje się w szeregi?!!
Anonim
Anonim 03.05.2018, 20:58
Wykroczenie !!!!Gość od kilku lat jeździ pod wpływem narkotyków o czym policja była informowana. Na tym zdjęciu widać w jakim jest stanie .Od roku czasu Policja zarówno Oławska jak i Wrocławska prowadzą śledztwo bo strzelał do byłej żony i innych osób w obecności dzieci . i swojej partnerki (19 lat od trzech razem zamieszkują ) ) (...) .Co musi jeszcze się stać !!!! Ma kasę i robi wszystko co mu się podoba
04.05.2018, 16:33
To prawda....
Krzysiek
Krzysiek 03.05.2018, 20:53
Dajcie spokoj czlowiekowi jak policja nie daje sobie rady to niech sie lepiej szkolą
Zenon
Zenon 04.05.2018, 12:00
Niech cię przejedzie albo kogoś z rodziny
GRZEGORZ
GRZEGORZ 03.05.2018, 20:30
Król się kończy
Zygmunt
Zygmunt 03.05.2018, 18:29
Mmmm pzystojniak. Taki brutal...
03.05.2018, 18:54
Zwykly drogowy bandyta. Masz Zygmuś ochotę?
kamil
kamil 03.05.2018, 12:53
wkoncu pojdziesz siedziec sk......nu!
as
as 03.05.2018, 12:35
Dlaczego gość jeszcze nie siedzi skoro ma tyle wykroczeń na swoim koncie?
Wzw
Wzw 09.05.2018, 13:17
Bo prowadzi kancelarie adwokacka we wrocku

Pozostałe