Dlaczego warto przekazać darowiznę na SOS Wioski dziecięce?

  • 24.10.2017, 09:11 (aktualizacja 16.03.2020, 13:41)
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Dlaczego warto przekazać darowiznę na SOS Wioski dziecięce?
Stowarzyszenie SOS Wioski dziecięce pomaga dzieciom, które straciły rodziców. Dzięki temu dzieci mają szansę na to, aby znaleźć kochającą rodzinę, która da mu opiekę i miłość. Stowarzyszenie to pomaga dzieciom na cały świecie, ponieważ jest ono członkiem międzynarodowej organizacji. Opieka nad dziećmi ma charakter rodzinny.

Jak przekazać darowiznę na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski dziecięce?

Darowizna może zostać przekazana na kilka sposobów. Oczywiście liczy się każdy grosz. Dobro dzieci jest najważniejsze. Stowarzyszenie istnieje ponad 60 lat, dlatego mają Państwo całkowitą pewność, że wpłaty przekazane zostaną jedynie na rzecz dzieci. Aby dzieci miały szansę na prawdziwy dom, wystarczy przekazać datek dowolnej wielkości za pośrednictwem systemu PayU. Nawet najmniejsza darowizna jest na wagę złota. Darowiznę można również obliczyć z podatku dochodowego, który dla osób fizycznych wynosi 6&, natomiast dla osób prawnych jest to 10%. Datki można wpłacić również na poczcie z zastosowaniem formularza przelewu.

Dlaczego warto przekazać darowiznę na SOS Wioski dziecięce?

Dlatego, że stowarzyszenie daje ciepło i miłość dzieciom, które nie otrzymały jej od swoich biologicznych rodziców. Nie ma nic gorszego niż samotność. Dziecko, które straciło rodziców, czuje się nieważne i porzucone. Zostaje bez rodziny i musi same radzić sobie z przeciwnościami losu, jakie napotykają je w ciągu życia. Stowarzyszenie złożone jest z pełnych ciepła i miłości ludzi, którzy szukają dzieciom najlepszego domu. Zanim jednak go znajdą, dzieci potrzebują środków, dzięki którym można zakupić jedzenie, środki czystości i zabawki. Stowarzyszenie ma charakter międzynarodowy, jednak w Polsce swoją działalność zaakcentowało niezwykle mocno. Dzięki SOS Wioski dziecięce oraz darczyńcom dzieci mają szansę na szczęśliwe życie. Nawet najmniejszy gest może uratować życie dzieciom. W Polsce prowadzone są aż cztery wioski dziecięce! Datki można przekazać również na działalność w Kamerunie, gdzie większość dzieci umiera z powodu niedożywienia.

(tekst sponsorowany)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe