KONKURS EKOLOGICZNY ZIELONY LAS 2017/2018 - XVI EDYCJA

  • 31.08.2017, 08:50
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
KONKURS EKOLOGICZNY ZIELONY LAS 2017/2018 - XVI EDYCJA

Z dniem 1 września 2017r. rusza kolejna już XVI edycja Konkursu ekologicznego „Zielony Las” prowadzonego przez Zakład Gospodarowania Odpadami Gać Sp. z o.o.

Konkurs trwa od 1 września 2017r. do 30 kwietnia 2018r. Ukoronowaniem aktywnego uczestnictwa będzie udział w uroczystej Gali, które odbędzie się w dniu 12 czerwca 2018r. Wtedy też wręczymy najlepszym z najlepszych nagrody w 2 następujących kategoriach:

- najlepsza placówka oświatowa (ze wszystkich 16 gmin)

- najlepsza klasa ( z każdej gminy)

Przypominamy, że konkurs przeznaczony jest dla samorządowych placówek oświatowych (przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja) z Gmin/Miast regionu wschodniego (wg dolnośląskiego WPGO tj.: .: Miasto Brzeg, Gmina Lubsza, Gmina Skarbimierz, Miasto Oława, Gmina Oława, Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice, Miasto i Gmina Strzelin, Gmina Borów, Gmina Przeworno, Miasto i Gmina Ziębice, Gmina Ciepłowody, Gmina Siechnice, Gmina Czernica, Miasto i Gmina Wiązów, Gmina Domaniów, Gmina Żórawina, Gmina Bierutów, które zadeklarowały chęć uczestnictwa w konkursie w ramach obowiązku edukacji ekologicznej. Placówki te będą gromadzić makulaturę, zużyte baterie oraz butelki PET.

Wszystkie informacje dotyczące Konkursu oraz nowy, obowiązujący od 1 września Regulamin Konkursu znajdziecie na stronie internetowej Zakładu www.zgo.org.pl oraz na naszym profilu facebookowym: https://www.facebook.com/zgogacolawa/?ref=settings .

Serdecznie zachęcamy do udziału! Przyjmijcie wyzwanie i sprawcie aby w tym roku udział w Konkursie wzięło jeszcze więcej placówek!

Bądźcie eko, zbierajcie surowce, dostarczajcie je do ZGO i zgarniajcie wspaniałe nagrody!!!

Ratujcie świat z ZGO GAĆ!

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe