Stop Nieuczciwym Pracodawcom

  • 10.08.2017, 12:47
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Stop Nieuczciwym Pracodawcom

Udzielają pomocy. Masz kłopot z pracodawcą? Powstało kolejne stowarzyszenie, które pomoże ci walczyć o twoje prawa

W Polsce setki tysięcy osób rocznie zgłasza wypadki nadużyć praw pracowniczych, a jeszcze więcej nikogo o tym nie informuje ze względu na strach przed utratą posady lub przekonanie, że to bezskuteczne. Projekt "Stop Nieuczciwym Pracodawcom" wychodzi poszkodowanym pracownikom naprzeciw i oferuje pomoc. Stowarzyszenie, na równi z walką z nieuczciwymi zachowaniami, ma na celu również promocję pracodawców, którzy wykazują się poszanowaniem zatrudnionych przez siebie osób i stawiają sobie w tej kwestii wysokie wymagania.

- Z różnych rejonów Polski docierają do nas informacje na temat naruszeń praw pracowniczych takich jak: wielomiesięczne niewypłacanie wynagrodzeń, nierespektowanie prawa do urlopu, odmowa podpisania umowy o pracę - mówi Aldona Mirowska-Smyk ze stowarzyszenia "Stop Nieuczciwym Pracodawcom". - Praktyki te skutkują wzrostem liczby tzw. zadłużonych-poszkodowanych i osób w różny sposób zainteresowanych dochodzeniem sprawiedliwości. Z naszej strony oferujemy im pomoc oraz wsparcie merytoryczne w negocjacjach z pracodawcami, a także prowadzimy działania prewencyjne, mające na celu uświadamianie pracowników na temat prawa pracy. Kontakt: Stowarzyszenie "Stop Nieuczciwym Pracodawcom" ul. Śląska 32 a, 70-433 Szczecin, tel. 500-509-410 Strona internetowa: http://stopnieuczciwympracodawcom.pl
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe