Kolejne zeznania Krzysztofa K.

  • 19.11.2019, 10:07
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Kolejne zeznania Krzysztofa K.

Dziś przed sądem kolejny dzień procesu w głośnej sprawie zbrodni miłoszyckiej. Ponownie odczytywano zeznania Krzysztofa K. z Miłoszyc, który owego feralnego sylwestra z 1996 na 1997 rok wyprowadził Małgosię z klubu Alcatraz i był ostatnią osobą - poza sprawcami okrutnego gwałtu - która widziała ją żywą.

Ojciec Małgosi zawnioskował o nieprzesłuchiwanie już Krzysztofa K., bo to niczego nie wnosi do sprawy. Podobny wniosek dotyczy pozostałych świadków. Sąd się nie zgodził, ale poprosił prokuraturę, aby jeszcze raz zastanowiła się nad liczbą świadków do przesłuchania, a jest ich około 150... Prokurator powiedział, że ta prośba jest zbieżna z wnioskiem prokuratury, która sama też chciała skrócić te listę. Ostatecznie sąd zobowiązał prokuraturę do tego, aby w ciągu miesiąca przygotować nową listę świadków do przesłuchania. Ostatecznie więc już wiadomo, że w tej sprawie będzie mniej świadków, co powinno zdecydowanie skrócić proces. Krzysztof K. przyznał przed sądem, że bierze aktualnie leki. Jakie? Więcej w papierowym wydaniu "Powiatowej" Tak było na poprzedniej rozprawie: https://gazeta-olawa.pl/na-sygnale/103696-krzysztof-k-chcial-bez-mediow/  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe