Poszukiwany listem gończym. Chciał zabić

  • 19.04.2017, 11:44
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Poszukiwany listem gończym. Chciał zabić

Wydział Kryminalny Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową we Wrocławiu, poszukuje mężczyzny ukrywającego się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości, a podejrzanego o usiłowanie podwójnego zabójstwa oraz rozbój z użyciem noża. Poszukiwany to Michał Matkowski.

Do zdarzeń doszło w marcu i kwietniu 2017 roku w miejscowościach Wszemirów i Prusice. Zebrany dotychczas w sprawie materiał dowodowy w wysokim stopniu uprawdopodabnia, że podejrzanym o podwójne usiłowanie zabójstwa przy użyciu noża i rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia jest 27–letni Michał Matkowski.

Podejrzany ukrywa się przed organami sprawiedliwości. W związku z powyższym 15 kwietnia 2017 roku Prokurator Okręgowy we Wrocławiu wydał postanowienie o poszukiwaniu podejrzanego listem gończym. Poszukiwany to: MICHAŁ MATKOWSKI – lat 27 zam. Cerekwica Rysopis – 175 cm wzrostu, sylwetka krępa, waga ok. 90 - 100 kg, oczy zielone, twarz okrągła, czoło wysokie, nos średni, uszy średnie przylegające. Ubiór - ciemna bluza z kapturem, ciemne spodnie dresowe z białymi lampasami po bokach, jasne obuwie sportowe. Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania o kontakt z najbliższą jednostką policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Zapewniamy anonimowość. Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu poszukiwanego, prosimy kierować do najbliższej jednostki policji pod numer alarmowy 997. UWAGA! Mężczyzna może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzie.W razie napotkania w/w prosimy o natychmiastowe powiadomienie policji i niepodejmowanie działań wobec poszukiwanego. Źródło KWP we Wrocławiu
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gienio
Gienio 20.04.2017, 14:41
Jestescie pewni ze nie ma sobowtora ?
Henio
Henio 19.04.2017, 17:01
A ten drugi to kto?
zenio
zenio 20.04.2017, 09:47
jego brat bliźniak

Pozostałe