Wypadek na drodze z Wrocławia do Oławy

  • 14.11.2019, 18:45
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Wypadek na drodze z Wrocławia do Oławy

Jak informuje nas czytelniczka, w Siechnicach na wysokości Citronexu doszło do wypadku.

Tworzą się korki. Możliwe są utrudnienia.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mario max
Mario max 15.11.2019, 14:38
Sugeruję również jazdę ok . godz. 6.00 z Wrocka do Oławy ( wracam wtedy z nocnej zmiany)
Zobaczycie ile aut ma źle ustawione reflektory i ile żarówek się w niektórych pali.
O dystansie pomiędzy autami nie wspomnę .
Jeden drugiemu na zderzaku.
..... istna komedia.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.11.2019, 13:50
Dasz 70km/h to stowka na licznikach jak nic zagości.
Damian
Damian 15.11.2019, 18:12
To obniżmy do 20 km/h. I niech ktoś biegnie przez autem z latarnią.
Damian
Damian 15.11.2019, 13:09
Pytanie, czy po wybudowanie ścieżki pieszo-rowerowej 50 km/h w Stanowicach jest uzasadnione. Na podobnych odcinkach jest zwykle ograniczenie do 70 km/h.
Moim zdaniem nie mniejszym problemem jest włączanie ruchu z nowych osiedli (wyjazdy i wjazdy) bezpośrednio w ciąg 94, bez żadnych dodatkowych pasów/rękawów itp. Pomijam kwestie przeładowania ruchem tej drogi, zwłaszcza gdy coś się zadzieje na "autostradzie" A4, braku obwodnicy itd.
mieszkaniec
mieszkaniec 15.11.2019, 11:16
Stanowice jadę 50km/h i wszyscy ale to wszyscy mnie wyprzedzają. Czuję się jak ostatni mohikanin (lub frajer) który szanuje przepisy - żeby nie było - nie jestem starym dziadkiem w kaszkiecie, a stosunkowo młodym człowiekiem mającym do kogo wracać w naprawdę dobrym samochodzie. Poszanowanie prawa i przepisów - poziom zero. p.s. Wszystkie wyprzedzające mnie samochody spotykam w Siechnicach na jednych lub drugich światłach....
cześ
cześ 15.11.2019, 10:55
jak jechałeś jak ci...a to co się dziwisz!
Mario max
Mario max 15.11.2019, 10:11
O 5.00 rano jadę w stronę Wrocławia.
W Stanowicach w obszarze zabudowanym na podwójnej ciągłej trzy auta mnie wyprzedzają.
.... i tak jest dzień w dzień , tylko lokalizacja przewinienia inna.

..... radiowóz z radarem mile widziany. :)

Pozostałe