Dlaczego tak zaparkowali? Policja wyjaśnia

  • 10.06.2016, 11:25
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Dlaczego tak zaparkowali? Policja wyjaśnia
Oława Ciąg dalszy Pretensje o tak zostawiony radiowóz miała mieszkanka. Zdjęcie publikowaliśmy ponad dwa tygodnie temu. Policja wyjaśnia sytuację:   - 17 maja o godz. 15:45 i 16:25 funkcjonariusze podejmowali interwencje przy ul. Krótkiej 1 - mówi podinsp. Alicja Jędo z KPP w Oławie. - Działania policjantów związane były z zagrożeniem zdrowia i życia. Sygnał jaki otrzymali zgłaszającej wskazywał na to, że mają do czynienia z bardzo agresywną osobą, dobijającą się do drzwi jednego z mieszkań. W tym przypadku liczył się czas reakcji policjantów. Funkcjonariusze skupili się na tym, aby jak najszybciej dotrzeć na miejsce interwencji. Z uwagi na to, że w pobliżu nie było wolnego miejsca parkingowego, faktycznie zostawili radiowóz w miejscu niedozwolonym, ale w tamtym momencie najważniejsze było szybkie i skuteczne zażegnanie konfliktu i niedopuszczenie do eskalacji przemocy.

(AH)

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
GOŚĆ
GOŚĆ 12.06.2016, 10:01
Właściciel Lombardu powinien podziękować za darmową reklamę.
A to co Pan/Pani wypisuje na temat Policji - bez komentarza.
Co.IS
Co.IS 11.06.2016, 12:20
KONFIDENTKA Z APARATEM, d... sobie zfotografuj jak się nudzisz !!
10.06.2016, 22:35
Caly dzien wisi w oknie a rodzina glodna
GOŚĆ
GOŚĆ 10.06.2016, 19:06
PANI RZECZNIK NA GŁUPOTY BYM NIE ODPOWIADAŁA
Gośc
Gośc 10.06.2016, 19:04
Dajcie spokój POLICJI.

DO NUDZĄCYCH SIĘ -----
A MIAŁEM COŚ NAPISAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ALE SZKODA PISAĆ BO TO I TAK NIC NIE ZMIENI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AsusROG
AsusROG 10.06.2016, 14:51
"Interwencja" czyli cały czas ta sama śpiewka.
x
x 10.06.2016, 13:52
Sygnały świetlne ?
Jasiu
Jasiu 10.06.2016, 13:31
Super! Ale co z tego wynika? Że nie było czasu włączyć sygnałów poprzez naciśnięcie przycisku?
kol
kol 10.06.2016, 16:31
Te sygnały to chyba tylko ku twojej uciesze miały by byc. Dno!
Jasiu
Jasiu 11.06.2016, 10:40
Ku mojej uciesze. I ku uciesze Prawa o Ruchu Drogowym, w ktorym ustawodawca przewiduje wyzej opisana sytuacje i definiuje sposob zachowania.
A tak kazde odstepstwo swietych krow mozna tlumaczyc wyzsza koniecznoscia, bo ciemny lud ma sie sluchac wladzy.
Gość
Gość 10.06.2016, 13:45
Żeby spłoszyć sprawcę?
Jasiu
Jasiu 10.06.2016, 14:30
No tak. Bez sygnałów to sprawca pomyśli, że do lombardu prywatnie przyjechali.
Gość
Gość 10.06.2016, 14:57
Skoro jest zajęty waleniem w drzwi to raczej jest na klatce schodowej i nie widzi co podjeżdża, a z drugiej strony skoro nie na sygnałach to mógłby pomyśleć, że przyjechali do lombardu.
Ania
Ania 10.06.2016, 13:03
Ja tez kiedys musialam wezwac policje i liczylam na jak najszybsze przybycie. Liczyly sie sekundy. I co mieli szukac miejsca parkingowego? Byli w trzy minuty i dziekuje im za to ze zaparkowali na chodniku.
Paweł
Paweł 10.06.2016, 12:41
Punk widzenia zależny jest od punktu siedzenia. W momencie gdy "pani fotograf" będzie potrzebować pomocy to złego słowa nie powie o "służbach ratunkowych". Wielu, a szczególnie nasi "patrioci, żołnierze wyklęci, Polacy walczący" krzyczy Policja zła, wlepia mandaty, hwdp, ale jak trwoga to gdzie, do kościoła...? Na komendę i niech te "psy" nas bronią ode złego... Masakra, mamy tak bezrefleksyjne społeczeństwo, że szok, aby tylko kłapać i sensacji szukać...
Michał