Rowerem z centrum do Nowego Otoku

  • 25.03.2016, 12:20
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Rowerem z centrum do Nowego Otoku
Trwa budowa ciągu pieszo-rowerowego. Ta inwestycja poprawi bezpieczeństwo pieszych i pozwoli dojechać rowerem na osiedle Nowy Otok. Mieszkańcy tej części miasta apelowali o to od dawna. Prace idą pełną parą, prowadzi je przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych sp. z o.o. z Brzegu. Koszt robót - 1.464.930 zł. - Inwestycja wykonywana jest w systemie "zaprojektuj i wybuduj" - tłumaczył kilka miesięcy temu Tadeusz Kułakowski, specjalista od miejskich inwestycji. - Pierwszy etap to budowa zatoczki autobusowej, następnie ciąg pieszy, a na końcu - przebudowa przejścia kolejowego. (AH) Fot. Jerzy Kamiński    
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ona
ona 06.04.2016, 19:46
Czy ktoś wie dlaczego nagle prace zatrzymały się? Do tej pory okolicę szpeciła tylko porzucona budowa 'galerii', a teraz jeszcze niedokończona ścieżka...
mayhem
mayhem 31.03.2016, 19:47
polacy na rowery .ja dojezdzam do pracy rowerem caly rok 5 km. w jedna strone.auta na zlom bedzie czystrze powiezrze i miej wypadkow.
kierowca
kierowca 30.03.2016, 11:39
Ścieżka rowerowa będzie elegancka, a równoległa droga dla samochodów do Gaju to same dziury, nie ma gdzie uciekać autem...
dorota
dorota 29.03.2016, 15:10
Proszę nie zapomnąć o pasie zjazdowym na osiedle, krzyżówka na stacji paliw Lotos to jeden karambol wjazdy/wyjazdy/piesi tylko czekać aż coś się wydarzy
darek
darek 29.03.2016, 10:30
Super, dużo jeżdżę rowerem. Ciesze się z każdej ścieżki.
Jasiu
Jasiu 29.03.2016, 07:47
Ciąg pieszorowerowy. Na ścieżkę + chodnik już nie było miejsca? 1,5 bańki poszlo, a i tak rower będzie miał problem z wyminięciem wózka (jak w okol. Kauflanda).
Zadowolona :)
Zadowolona :) 27.03.2016, 14:54
Bardzo dobrze,że powstaje tam ścieżka rowerowa. Będzie bezpieczniej ! Jeszcze do Gaju prosimy o taką ścieżkę!
mieszkaniec
mieszkaniec 26.03.2016, 13:52
A ile wynosi zadłużenie miasta? Już powyżej ustawowego progu? Jakie opłaty podniosą w przyszłym roku oprócz wody i ścieków? Przez lata we Wrocławiu były znacznie tańsze woda i ścieki i po ostatnich podwyżkach mocno krytykowanych we wrocławskich mediach we Wrocławiu płaci się praktycznie tyle samo za wodę i ścieki co w Oławie.
koool
koool 26.03.2016, 11:48
Oławska władza powinna przy okazji dobudowac dodatkowy pas dla pijanych radcow prawnych, ktorzy mogliby sobie tamtedy jezdzic samochodami niepokojeni przez nikogo.
w
w 25.03.2016, 20:44
Poprawiają już?
Otoczanin
Otoczanin 25.03.2016, 18:30
Brawo!!! Tak powinno być! Oławska władza wywiązuje się z obietnic. Popieram

Pozostałe