Dziękowali Bogu i rolnikom. VIDEO

  • 30.08.2015, 09:38
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Dziękowali Bogu i rolnikom. VIDEO
29 sierpnia odbyły się dożynki gminne w Stanowicach. Na ręce Jana Kownackiego, wójta gminy Oława przekazano chleb wypieczony ze zbóż z pobliskich pól, prosząc, aby podzielił go sprawiedliwie. Dziękowano rolnikom za umiłowanie ziemi, patriotyzm, szacunek do tradycji i ciężką pracę. Zobacz, kto upiekł najpyszniejszy sernik i który wieniec dożynkowy był najpiękniejszy. Materiał video Grzegorz Jankowski Fot. Wioletta Kamińska
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karolina
Karolina 30.08.2015, 22:04
Jak wam się znudzi patrzenie na te oficjalne zakłamane gęby samorządowców, to obejrzyjcie parę fajnych zdjęć, bardzo amatorskich, ale fajnych - http://stanowice-marcinkowice.…
Ania
Ania 30.08.2015, 21:28
Poseł sam? Co się stało z asytenkom?
Kazek
Kazek 30.08.2015, 16:43
Na wsiach dalej rządzą sukienkowi v
Bodekk
Bodekk 31.08.2015, 17:50
Kazek,nie tylko na wsiach rządzą.Nie widziałes dzisiejszych uroczystosci z udziałem predzia? Tam pierwsza role grał sukienkowy obecnie emerytowany jenerał znany jako FLASZKA.
Anonim
Anonim 30.08.2015, 22:41
Kazek! Nie wytrzeźwiałeś jeszcze po dożynkach, czy padło ci na mózg? Na wsiach Gminy Oława rządzi korupcja, oszustwo i kłamstwo. Kościół próbuje temu zapobiec, powołując się na podstawowe wartości chrześcijańskie (nie kradnij, nie zabijaj, nie mów fałszywego świadectwa itd.) Jednak dzięki postkomunistom trwającym u władzy w kraju, wieloma gminami, w tym w Gminie Oława, rządzą miejscowi postkomuniści, zwani inaczej miejscową sitwą. Zobacz, kto rządzi Gminą Oława. No kto? Ksiądz? Czy może jednak b.rak, budujący „mechanizmy korupcyjne”, jak stwierdziła NIK?
Robert
Robert 30.08.2015, 14:46
W sumie bardzo udane dożynki. Widać było olbrzymie zaangażowanie wielu mieszkańców i działaczy społecznych. Chwała im za to. Zgrzytało tylko okrutnie, jak nasi „władcy” stękali z kartki dwa zdania na krzyż. Najgorzej stękali poseł Kaczor i wójt Kownacki. Starosta Brezdeń powiedział swoje dwa zdania trochę płynniej, ale też z kartki, pewnie umie lepiej czytać o Kaczora i Kownackiego. Z miejscowych notabli tylko burmistrz Frischmann potrafił powiedzieć te dwa zdania z kapelusza i to zupełnie składnie.

Apel do wójta Kownackiego o sprawiedliwe dzielenie wspólnego chleba był niestety wołaniem na puszczy, bo jak Kownacki dzieli wspólny chleb, wiemy z raportu NIK i kilku wyroków WSA. Jeśli ktoś liczy na jego poprawę, to po prostu kompletnie nie umie liczyć.
Kuba
Kuba 30.08.2015, 18:34
Robert weź wykasój ten post o Kaczorze nie powinieneś oczerniac pposłą Kaczora. no wiesz jak możesz. wyślij mail o natychmiastowe wykasowanie tego posta. Przeszedłes na stronę zdrajców typu Karol i Magda zawsze broniłeś mojego w posła jka nie rozumiem ciebie

Pozostałe