Andrzej Duda wygrywa w całym powiecie!

  • 29.06.2020, 06:44
  • Źródło: PKW
Andrzej Duda wygrywa w całym powiecie! fot. Jakub Szymczuk/KPRP
Mamy wyniki ze 100% komisji obwodowych

Powiat

Andrzej Duda - 42,27%

Rafał Trzaskowski - 31,81%

Szymon Hołownia - 14,00%

Krzysztof Bosak - 7,16%

Robert Biedroń - 2,32%

Władysław Kosiniak Kamysz - 1,8%

 

Miasto Oława

Andrzej Duda - 37,17%

Rafał Trzaskowski - 36,7%

Szymon Hołownia - 13,59%

Krzysztof Bosak - 7,32%

Robert Biedroń - 2,75%

Władysław Kosiniak-Kamysz - 1,83%

 

Gmina Domaniów

Andrzej Duda - 53,51%

Rafał Trzaskowski - 20,73%

Szymon Hołownia - 13,79%

Krzysztof Bosak - 7,06%

Władysław Kosiniak-Kamysz - 2,42%

Robert Biedroń - 2,14%

 

Gmina Jelcz-Laskowice

Andrzej Duda - 44,68%

Rafał Trzaskowski - 30,65%

Szymon Hołownia - 13,55%

Krzysztof Bosak - 6,67%

Robert Biedroń - 1,94%

Władysław Kosiniak-Kamysz - 1,73%

 

Gmina Oława

Andrzej Duda - 45,97%

Rafał Trzaskowski - 26,68%

Szymon Hołownia - 15,58%

Krzysztof Bosak - 7,55%

Robert Biedroń - 2,00%

Władysław Kosiniak-Kamysz - 1,65%

 

Inni kandydaci w całym powiecie i w poszczególnych gminach zdobyli zdecydowanie poniżej 1% głosów.

 

 

 

Źródło: PKW

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anka
Anka 02.07.2020, 22:15
Ci co wyemigowali ... i tak sobie chwalą... bo lepszy socjal i Merkel rodzine docenia bo Kindergeld dają!!
Tak chwalą tą niemiecką polityke....
A na swojego pluja...
Za PO podatki szły cygara... i wycieczki Tuska
Teraz idzie ma dzieci!
A ci co narzekają że nic z tego nie maja.....i ze na te bachory zapie...ą to niech sie w głowę pukną... bo to sa ci przyszli rencisci na ktorych będą te bachory musiały racowac!
Więc morda w kubeł patologio!
Anka
Anka 02.07.2020, 08:25
500+ , 13 emerytura..... opodatkowane czy tez nie... oPOzycja zapomniała że pieniądz puszczony w obieg "zarabia" i wraca spowrotem do budżetówki.
To jest dopiero ciemnota....
Mario Max
Mario Max 02.07.2020, 15:42
Drukowany pieniądz ch***** wart.
Robi się inflacja i moje zarobione własnymi rekoma też ch***** warte

prosta matma Pani Anka
M
M 02.07.2020, 10:15
a rządzący zapomnieli, że drukowanie pieniądza w nieskończoność zwiększa inflację
Abc
Abc 30.06.2020, 09:43
Domaniów- gmina cudów i "otwartych umysłów" Duda 53% :)))
rolnik
rolnik 30.06.2020, 16:17
tam zawsze sadzili ...... buraki
Janusz
Janusz 29.06.2020, 18:34
Dość 8 lat rządzenia PO. Do 2015 życie w Polsce tragedia. Po 2015 wszystko się zmieniło wróciła chęć do życia. 8 lat ludzi mamili obiecywali zapowiadali oglaszali i nici tego. Teraz jest inaczej co obiecane o zapowiedziane jest dotrzymane. Dlatego my z całą rodziną głosujemy i głosować będziemy na Dude.
$
$ 30.06.2020, 20:05
Pieniądze już nie grają roli. Duda obiecuje 17., 18., a nawet 24. emeryturę

........ mają was Judasze
tfc
tfc 30.06.2020, 11:34
Typowy Janusz z PiS-U! Wierzy w to co TVPiS usłyszy. Tylu obietnic co PiS nie było nawet za Gierka.
Antoni
Antoni 01.07.2020, 06:41
Jak ci tesknisz za rudzielcem mozesz wyjechac do Brukseli , widac ze twoj czas w Polsce sie konczy!
tfc
tfc 01.07.2020, 09:44
Nie zgadłeś za kim tęsknię. Ale wiem za kim ty tęsknisz, nazywano go "dzierżymordą". W PiSie jest takich wielu.
M
M 30.06.2020, 07:35
- obniżenie kwoty wolnej od podatku
- pomoc frankowiczom
- likwidacja NFZ
- emerytury bez podatku
- niepodnoszenie podatków najlepiej zarabiającym
- likwidacja śmieciówek i patologicznego samozatrudnienia
A cóż takiego? Czyżby to niespełnione obietnice Andrzeja Dudy z 2015 roku? Nieprawdopodobne. A to i tak nie wszystkie.
Kazik
Kazik 29.06.2020, 22:59
..... a teraz co ?
dostałeś 500 zł. i się podniosłes?
M
M 30.06.2020, 11:54
"trzynastkę dostał", tylko nikt nie policzy, że przy emeryturze (1700 zł brutto) co miesiąc płaci się 289 zł podatku dochodowego, co przez 12 miesięcy daje kwotę 3468 zł. Zatem emeryt ze skromną emeryturą (1700 zł brutto) otrzyma 1100 zł brutto "trzynastki" (od której również zapłaci 187 złotych podatku). Pomijam fakt, że opodatkowanie emerytur to totalna abstrakcja, gdyż emeryt kiedy pracował to przecież od wynagrodzenia płacił już podatek dochodowy.
Więc "dostał" z tego co sam oddał, i to tylko 1/3.
Smakosz
Smakosz 30.06.2020, 13:03
Tak masz rację ale czy PO nie miałem 8lat żeby uchwalić emeryturę bez podatku? Tamci kradli ile mogli z każdej strony, ci nawet jak coś przekręcą to się chociaż podzielą
M
M 01.07.2020, 08:02
PiS też nie znalazł przez 5 lat swoich rządów czasu aby obniżyć "tymczasowo na 2 lata" podniesiony VAT w 2011 roku. Skoro jest tak dobrze, to dlaczego nie obniżą VATu, który był podniesiony "tymczasowo", przecież obywatele odczuliby to wprost patrząc na paragony czy na faktury za usługi lub dostarczenie mediów.
Prezentujesz smakoszu mentalność kalego.
Kazik
Kazik 30.06.2020, 13:20
paser jesteś?
BHO
BHO 29.06.2020, 17:10
Dramat ?gdzie?.jakie przkupstwo? dodatki typu 500+ i 13 emerytura funkcjonują w całej europie od wielu lat i to nie jest żadna łaska. Pytanie tylko dlaczego dopiero od 4 lat, bo za 8 letnich rządów peło nigdy nie było kasy dla Polaków. gdyż mafie hazardowe i vatowskie za ich przyzwoleniem wyprowadzały pieniądze do rajów podatkowych.
Kazik
Kazik 29.06.2020, 22:54
dodatki za co i na co ..... (?) - nierobie
Janusz
Janusz Wczoraj, 00:25
Sam jesteś nierobebem!!!
Kazik
Kazik Wczoraj, 13:23
14h na dobe zap***** i na twoje ,, obiecane" podatki płacę.
......
przepełniony
przepełniony 29.06.2020, 15:02
Szedłem i po drodze do lokalu wyborczego mijałem śmierdzący z daleka pełny śmietnik przy ul. Młyńskiej. Wiele razy już o tym PiSano. Panie burmistrzu Frischman czy nie ma Pan na to rady?! Aż się chciało zawrócić i nie iść na to głosowanie, bo po co, jak wszystko jest po staremu czy za PiS czy za PO!
wspólnota
wspólnota 29.06.2020, 17:57
Burmistrz nic nie zrobi bo formalnie te gniazdo śmieciowe nie istnieje
AndreAS
AndreAS 29.06.2020, 17:22
"Wszystko jest, jak było.
Nic się nie zmieniło."

Duopol/Magdalenka rządzi i dobre mu/jej z tym. Lokalnie potrzebuje wsparcia "bezpartyjnych", a nasza lokalna "bezpartyjna" (nawet z nazwy) formacja doskonale swoją funkcję spełnia. Tron i latyfundia utrzymane. Nie trzeba się nawet za bardzo starać, by te cele osiągnąć. Podstawa sukcesu? 1) Dobrze rozwinięta Identyfikacja "przyjaciel-wróg" (kamuflaże mogą zadziwiać). 2) Promocja wewnętrzna. Póki co karawana jedzie dalej.
kirk
kirk 29.06.2020, 12:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Mirek
Mirek 29.06.2020, 11:14
Potrzaskać to sobie patykami przy ognisku możecie ;) Naśmiewajcie się dalej z jak widać większej części społeczeństwa polskiego. Te Wasze śmieszki, arogancja i zwykłe chamstwo jakie część z Was prezentuje, działają tylko na Waszą niekorzyść a raczej Waszego Kandydata. Ja ani moi znajomi, którzy głosowali na Dudę nigdy nie odnosiliśmy się z pogardą i szyderstwem ani do kontrkandydatów ani kandydatów. Osobiście to nawet uważam Trzaskowskiego za inteligentnego gościa. Róbcie tak dalej.
Kazik
Kazik 29.06.2020, 17:19
43%>57%
...... od kiedy ?
p.s.
zobaczymy po drugiej turze czy 4+4=5
;)
Ja
Ja 29.06.2020, 16:52
Pełna zgoda. Niech dalej tak postępują zwolennicy PO i Rafała Trzaskowskiego. Niczego się nie nauczyli a tacy "postępowi" i "światowi ".
J23
J23 29.06.2020, 13:31
43% głosujących - większa część społeczeństwa polskiego.
ktoś tu chyba nie uważał na matematyce
Anna
Anna 29.06.2020, 10:56
PO tak dało w kość swoimi niespełniącymi obietnicami, śmiesznym posłem geniuszem itp,ludzie poszli głosować jak widać !
sx
sx 29.06.2020, 15:04
Ty "mądra inaczej" jesteś czy udajesz?
obserwator
obserwator 29.06.2020, 10:35
II tura TRZASK/ PRASK i po Dudzie
Fakt
Fakt 29.06.2020, 10:33
Wystarczy dać zasiłki a naród wybierze nawet liczne afery w tym nie przeszkadzają po prostu naród przekupny.
Leszek
Leszek 29.06.2020, 10:27
W gminie Domaniów zawsze byli i są patrioci myślący zawsze wierzyłem w tych ludzi.A w Oławie to widać po wyborach.
zerk
zerk 30.06.2020, 10:44
" ... ni nizina ni równina, gdzieś ktoś kogoś czymś zarzyna, taka gmina, taka gmina ..." Domaniów?
Doa
Doa 29.06.2020, 10:24
A gdzie wyniki z poszczególnych komisji?
Goś ć
Goś ć 29.06.2020, 10:13
To jest dramat, jak mozna być tak przekupnym i głupim. Ale tak jest jak się ogląda tvpis i na się z mózgu sieczkę. Pajac nic przez piec kat nie zrobił ze swojego programu, tylko rozdawał nasze pieniądze.Zniszczył ten kraj razem ze swoim guru kaczorem, a wy na niego głosujecie.
Ja
Ja 29.06.2020, 16:48