Oława. Poszukiwane osoby, które przyjmowały komunię w tym dniu!

  • 12.08.2020, 16:15 (aktualizacja 13.08.2020, 09:38)
  • TuOlawa (AH)
Oława. Poszukiwane osoby, które przyjmowały komunię w tym dniu!
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej w Oławie (na osiedlu Nowy Otok) trzy godziny temu opublikowała ważny komunikat

Wszystkie osoby, które przyjęły komunię podczas Mszy Świętej o 8:00, 2.08.2020 proszone są o kontakt z Parafią,
pod nr. telefonu: 607 308 768.
  Zadzwoniliśmy do parafii z pytaniem, czy ma to związek z koronawirusem. Ksiądz nie chciał jednak komentować sprawy, powiedział, że nie potwierdza i nie zaprzecza. Poprosił o zamieszczenie komunikatu w takiej formie, jak został opublikowany na Facebooku.

 

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rambo
rambo 14.08.2020, 13:07
He na tace zamało dali albo wogule.Ale jaja
Yaro
Yaro 13.08.2020, 22:04
Komunia powinna być każdy osobno pakowany. Każdy powinien brać do swojej ręki i tyle. Takie mamy czasy Pandemii. Wystarczy pomyśleć już pół roku jest z nami.
Oławianka
Oławianka 13.08.2020, 12:04
Jak ktoś nie wie, niech nie pisze....
W danej parafii jesli ktoś chce może wziąć komunię na rękę. Księża mają płyn do dezynfekcji na ołtarzu i go używają.
I oficjalnie nie wiadomo czy chodzi o korona czy o coś innego, więc proszę nie siać propagandy.

kirk
kirk 13.08.2020, 08:03
A sanepid już wie?,czy to tylko poszło pocztą pantoflową. Coś mi się wydaje ,że są równi i równiejsi w tej pandemii .Jednych się kara za brak śmiesznej maseczki i to ostro, a drudzy, ot tak sobie pakują innym paluchy do ust i jest ok. Chociaż w końcu to co Ponbóczek dał, to i Ponbóczek zabierze -i to z nawiązką .Hej!! Drżyjcie 60+
Marek
Marek 12.08.2020, 21:05
Dlaczego nie mogą umyć rąk przed komunią?
Dlaczego nie mogą rozdawać na rękę i to w rękawiczkach?
Ostatnio na pewnej wiosce pod Oławą po wyciągnięciu lewej ręki nie chciał dać komunii, tylko do ust, to jest chore!!!!
Ok
Ok 12.08.2020, 19:37
Jak to możliwe że księża sobie nie zdają sprawy że podając komunię do ust rozsiewają koronę dlaczego nie do ręki dlaczego nie stoi na ołtarzu płyn to nie jest miłość do bliźniego swego powinni zakazać jak księża tacy durni nie mają szacunku do bliźniego
rambo
rambo 14.08.2020, 13:09
na ołtarzu stoi płyn ale mszalny 😆
sdf
sdf 13.08.2020, 12:00
To od ciebie zależy w jaki sposób chcesz przyjąć Komunię. Nie chdzisz do kościoła to nie wiesz i PiSzesz bzdury.
Deco
Deco 12.08.2020, 18:19
Olać to.

Pozostałe