Nagrody odebrane!

  • 24.09.2020, 19:55
  • (tk)
Nagrody odebrane!
Dziś w Białobrzegach pod Warszawą, podczas spotkania Stowarzyszenia Gazet Lokalnych, Jerzy Kamiński odebrał nagrody, jakie nasza redakcją otrzymała w tegorocznym ogólnopolskim konkursie SGL Local Press

To tytuł "Gazety Roku" dla najlepszej polskiej gazety lokalnej w 2019, 2 nagrody główne dla Jerzego Kamińskiego w kategoriach wywiad i reportaż, oraz 4 nominacje dla Kamila Tysy za wywiad, reportaż, tekst specjalistyczny oraz materiał w kategorii specjalnej Muzeum Powstania Warszawskiego, a także nominacja dla Krzysztofa Trybulskiego za krótką formę tekstową. Ponadto nasza gazeta otrzymała nominację za akcję społeczną i interwencyjną.

Uroczyste wręczenie tych nagród w warszawskim Zamku Królewskim miało się odbyć wiosną. Odwołano je z powodu koronawirusa, a zwycięzców ogłoszono podczas transmisji online.

(tk)

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
fan kamila
fan kamila 25.09.2020, 00:28
teraz powinna być specjalna nagroda dla Tysy za dwie całe strony (2,3) z relacji z otwarcia biura poseł lewicy np. w kategorii "dziennikarstwo niepolityczne", albo "najlepszy tekst sponsorowany, za który nie trzeba płacić"

Pozostałe