Puchar dla Pawła Bojakowskiego

  • 10.09.2021, 13:47
  • (tk)
 Puchar dla Pawła Bojakowskiego
Na Odrze i jej lipkowskim kanale rozegrano 29 sierpnia zawody spinningowe Koła Miejskiego PZW nr 16

O puchar lata rywalizowało 10 wędkarzy. Zawody odbywały się na żywej rybie. Najpierw losowano numery mat z przymiarem oraz kartą startową. Po złowieniu ryby wędkarz układał ją na macie, wykonywał zdjęcie i wypuszczał zdobycz z powrotem do wody. Tak udokumentowany połów zaznaczano w karcie startowej, wpisując godzinę, gatunek ryby oraz jej długość.

W ciągu siedmiu godzin wszyscy klasyfikowani w czempionacie "Wydry" złowili 5 kleni i okonia. Tylko trzech zawodników punktowało.Puchar prezesa zdobył prezes tego koła Paweł Bojakowski  który złowił bolenia i okonia, za co otrzymał 1660 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Dariusz Gelger - złowił 5 okoni, 1240 pkt. Trzeci był Stanisław Kędziołka z kleniem, za 440 pkt. Na następnych miejscach sklasyfikowano: Roberta Pilśniaka z okoniem 120 pkt i Tomasza Michalaka 100 pkt. Trzej najlepsi otrzymali w nagrodę puchary oraz nagrody. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia Zbigniew Piegza.

*

Koło PZW nr 90 "Rzemieślnik" zaprasza swoich członków na zawody spławikowe o puchar Babiego Lata, które odbędą się 19 września na dolnym kanale Odry w Oławie. Zbiórka i zapisy koło śluzy do godziny 7.00.

***

Skarbnik Koła Miejskiego PZW nr 16 w Oławie przyjmuje wpłaty we wt. i czw. w g.16-18, w sklepie wędkarskim koło dworca PKS. W pilnych sprawach kontakt tel. nr 609 68 22 07W tym samym miejscu takie sprawy członków Koła nr 19 załatwia Agata Kieda. Skarbnik Koła PZW nr 90 "Rzemieślnik" dyżuruje w czw. w g.16-18 w siedzibie Koła przy ul 3 Maja 1A, lub pod tel. 501278041 w pozostałe dni.

(Graro)

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe