Napisz list, zmień czyjeś życie!

  • 30.11.2018, 10:05
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Napisz list, zmień czyjeś życie!
Maraton pisania listów Amnesty International. W Oławie też można napisać listy. Czytelniczki proszą o nagłośnienie akcji. * O co chodzi w tym wydarzeniu? - Maraton Pisania Listów odbywa się co roku w okolicach, kiedy przypada Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Podczas wydarzenia mobilizujemy ludzi na całym świecie do solidarnego przeciwstawienia się naruszeniom praw człowieka - czytamy na www.maraton.amnesty.org.pl. - Iskra odwagi jest w każdym z nas. Możemy zabrać głos w słusznej sprawie. Możemy wysłać tweeta. Możemy protestować. Możemy napisać list. Możemy działać razem ramię w ramię z obrońcami i obrończyniami praw człowieka, by walczyć z niesprawiedliwością i budować bardziej sprawiedliwy świat. W tym roku podczas Maratonu będziemy pisać listy w sprawie obrończyń praw człowieka z 10 państw. To kobiety, które odważnie przeciwstawiają się łamaniu praw człowieka, a teraz same potrzebują naszego wsparcia. Więcej tutaj: https://maraton.amnesty.org.pl/ * Na facebooku pojawiło się wydarzenie organizowane w Oławie. Szczegóły: https://www.facebook.com/events/297078467798322/
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wojtek
Wojtek 30.11.2018, 11:54
Dlaczego człowiek powinien wspierać Amnesty International? Nie używaj wyszukiwarek, które oszukują, bo to durne automaty, powielające czyjeś opinie, a nie wiedzę, tylko użyj własnego rozumu ;)
gagatek06@wp.pl
[email protected] 30.11.2018, 10:49
Dlaczego katolik nie powinien wspierać Amnesty International? wpisz takie hasło w google!
05.12.2018, 08:34
Katolik nie powinien pomagać innym ? Jezeli mozna pomoc przez napisanie listu bądz w inny prosty sposob to czemu nie?Skad wiesz czy tym wlasnie nie pomozesz jednej a moze nawet setce osob na swiecie :)

Pozostałe