Koronawirus raport (mapki)

  • 23.05.2020, 09:19 (aktualizacja 23.05.2020, 10:17)
  • Źródło: Wojewoda Dolnośląski
Koronawirus raport (mapki)
Aktualna liczba osób wyleczonych z COVID-19 dla województwa dolnośląskiego oraz powiatów. ✅ Na terenie województwa dolnośląskiego wśród osób, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem są kolejne 32 osoby, których ponowne wyniki testu laboratoryjnego okazały się negatywne. ➡️ Oznacza to, że pacjenci są zdrowi. Są to: dziecko, 22 kobiety (2 młode, 7 w średnim wieku, 1 starsza, 12 w wieku z grupy ryzyka) oraz 9 mężczyzn (2 w średnim wieku, 4 starszych, 3 wieku z grupy ryzyka). W sumie liczba osób wyleczonych z COVID-19 w województwie dolnośląskim: 1110.

Aktualizacja na godz.10.00 (23 maja):

Mamy 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku.
➡️ Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, legnickiego, lubińskiego, oleśnickiego i świdnickiego.
➡️ W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 2378.
Źródło: Wojewoda Dolnośląski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe