W powiecie wygrywa Rafał Trzaskowski

  • 13.07.2020, 09:17
  • (tk)
W powiecie wygrywa Rafał Trzaskowski
Są oficjalne wyniki z powiatu i poszczególnych gmin

Powiat (frekwencja 69,30%)

Rafał Trzaskowski - 50,44%

Andrzej Duda - 49,56%

Miasto Oława (frekwencja 69,83%)

Rafał Trzaskowski - 56,13%

Andrzej Duda - 43,87%

Gmina Jelcz-Laskowice (frekwencja 68,75%)

Andrzej Duda - 51,52%

Rafał Trzaskowski - 48,48%

Gmina Oława (frekwencja 69,78%)

Andrzej Duda - 54,35%

Rafał Trzaskowski - 45,65%

Gmina Domaniów (frekwencja 67,14%)

Andrzej Duda - 62,30%

Rafał Trzaskowski - 37,70%

 

 

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Duda 2020-2025
Duda 2020-2025 16.07.2020, 11:06
W Oławie nie rządzi PiS tylko od lat układ z tzw.bezpartyjnym burmistrzem.A wy przerżnęliście wybory i ponieśliście szóstą POrażkę. Nie pomogła zagranica i media i na nic zda się ujadanie.Przegrali, przegrali, ha, ha ,ha, aaa
M
M 16.07.2020, 13:17
A w powiecie starosta Brezdeń nie jest z PiS? Przecież startował z ich listy do Sejmu wielokrotnie.
Gostek
Gostek 15.07.2020, 21:31
Porażka PIS w mieście powiatowym.I to olbrzymia..Przegrać w mieście w sytuacji sprawowania władzy to wiele mówi.
oławianin
oławianin 15.07.2020, 19:26
Ou,ou partyjoci z Domaniowa, pozdro. od komika z rasiji.
Patriota
Patriota 15.07.2020, 17:43
Wszyscy na jednego i przegraliście. Brawo Domaniów, chluba Ziemii Oławskiej! Brawo Prezydent Duda! Niech żyje Polska!
ala
ala 15.07.2020, 22:58
Ty nie jesteś patriota, ty jesteś PiSopatriota!
Nie Uszniak
Nie Uszniak 14.07.2020, 15:38
Domaniów trzeba przenieść na Podkarpacie-będą się czuli jak u siebie...
Realista
Realista 13.07.2020, 21:15
Oława to miasto śmiech na sali parę domów reszta slamsy na wiosce dom kosztuje tyle co waszepomazane bloki
fan
fan 13.07.2020, 14:02
Ja tam go uwielbiam nikt mnie tak nie rozśmiesza jak on, najlepsze było to jak opowiadał o ojcu jak go uczył : "stój w koncie a znajdom cie ..." , albo to jak to się uczy i uczy słówek w samolocie i wszędzie, albo jak spadł samolot w afryce i czarni nie zjedli profesora z krakowa, poszukajcie sobie tego to przecież jest lepsze od Paranienormalnych i innych kabaretów. Polecam śmiechu po pachy. I to jest jednoczenie narodu jedni biorą to na poważnie a inni z humorem.
Baca
Baca 13.07.2020, 13:39
Zobaczcie wieczór Wyborczy Rafała nie ma ani jednej Polskiej flagi. Bo chciał aby przekaz był do Brukseli taki ze ja nie jestem polskim kandydatem tylko niemieckim gratulacje dla takiego pomysłu. Hańba.!!!!Duda 2020 Gratulacje i do boju
Daro
Daro 13.07.2020, 12:37
Brawo Domaniów! Oława uuuu... wstyd.
ala
ala 13.07.2020, 13:27
Wieś zawsze była za swoim. Słoma dalej sterczy z łapci?
lala
lala 13.07.2020, 14:29
Chyba tobie z gaci.:)
juzeg
juzeg 15.07.2020, 23:01
Lala z Domaniowa?
Marek
Marek 13.07.2020, 11:06
Brawo Domaniów. Z Was trzeba brać przykład dziękujemy bardzo i pozdrawiamy. 😋Kochamy Was. Duda 2020!!!
Krzyś
Krzyś 13.07.2020, 10:29
Bardzo dziękujemy. Domaniów górą!!! Duda 2020 Nowy Stary Prezydent 👍
Nieoszukany
Nieoszukany 13.07.2020, 10:19
Żaden lewacki klon nie wmówi mi,że jest jakaś KOnfederacja, PSL czy inne Hołownie.
alina
alina 13.07.2020, 10:15
Oława była czerwona, teraz staje się powoli czerwono-tęczowa. Wstyd.
cde
cde 13.07.2020, 13:28
Alina ale ciebie fajny chłop.
Zły
Zły 13.07.2020, 10:07
Brawo Oława wstyd mi za Domanów.
Kresowiec
Kresowiec 13.07.2020, 09:47
Pewnie że brawo Oława ale cóż z tego jak wieś jest silna, wieś jest wielka i wieś wygrywa .... niestety, zaścianek z Buczaczu wybrał nam prezydenta
Abc
Abc 13.07.2020, 09:36
Domaniów ha,ha Uszniacy...
Gość
Gość 13.07.2020, 09:36
Brawo OŁAWA !!!

Pozostałe