Zalane piwnice i podwórka

  • 17.10.2020, 11:36 (aktualizacja 17.10.2020, 12:25)
  • TuOlawa (AH)
Zalane piwnice i podwórka
Tak to wygląda na Zwierzyńcu Dużym w Oławie. Dotarła pomoc i worki z piaskiem

Dziś rano zdenerwowani mieszkańcy tej części miasta pisali, że zalewa im piwnice i podwórka, ale nikt w porę nie ostrzegł ich, że sytuacja będzie tak poważna. Pani Katarzyna pisała do redakcji. - Zajmijcie się tym, jak mieszkańców dziś woda zalała i nikt ich nie ostrzegł! W piwnicy mają zalane piece. Nikt nawet worka z piaskiem nie dał. Mieszkańcy Zwierzyńca Dużego są załamani. Mama ma nowy piec, cała piwnica jest zalana. Mieszkańcy potrzebują worków z piaskiem! Ludzie nie spodziewali się, aż tak dużej wody, że zaleje piwnice i podwórka! Nikt nie dostarczył żadnego piasku. Właśnie dostaliśmy zdjęcia od mieszkańców. publikujemy je poniżej. Na Zwierzyńcu Dużym jest już zespół miejskiego zarządzania kryzysowego. Ustawiane są worki z piaskiem.

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stefan
Stefan 17.10.2020, 23:12
Naprawdę ludzi, którzy codziennie chodzą przez Odrę trzeba ostrzegać?! Ciekawe co ta Pani z artykułu zrobiła we własnym zakresie żeby zabezpieczyć się przed wodą. Przynieś, podaj, pozamiataj. Co za pomysły.
Marek
Marek 17.10.2020, 13:41
Co powóź to zawsze tam zatapia, chyba widzieli jak woda przybiera.
Tam nie powinno być piwnic bo to teren zalewowy.
Dym
Dym 17.10.2020, 12:16
Straszne, od kilku dni pada, Odra stale rośnie i jeszcze ktoś potrzebuje ostrzeżenia. Mieszkając na Zwierzyńcu ludzie chyba wiedzą czego się spodziewać i sami też powinni monitorować sytuację.
Dziwne rośnie to nowe pokolenie, które do wszystkiego potrzebuje informacji, ostrzeżeń, zero samodzielności.

Pozostałe