ARIACI, CZYLI KABARET HRABI I CZESŁAW JAKUBIEC

  • 29.04.2021, 12:25
  • TuOlawa (AH)
ARIACI, CZYLI KABARET HRABI I CZESŁAW JAKUBIEC
Centrum Sztuki w Oławie informuje, że ze względu na stan epidemii i ograniczenia w działalności instytucji kultury, termin występu kabaretu Hrabi i Czesława Jakubca ulega zmianie. Nowa data to 19 czerwca, godz. 16:00 i 18:30. Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. W przypadku zwrotu zakupionych biletów prosimy o kontakt pod nr tel. 71/735 15 75 wew. 12, adres e-mail: [email protected]

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna…
Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W czasie ich wizyty możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo. Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. Zapraszamy na widowisko na pograniczu koncertu i kabaretu, gdzie wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.
Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na występ Kabaretu Hrabi i Czesława Jakubca “Ariaci”, który odbędzie się 19 czerwca o godz. 16:00 i 18:30 w OWE Odra (filia nr 1 CS). Ważne: liczba miejsc ograniczona. Bilety w cenie 85 zł dostępne online na kultura.olawa.pl oraz w kasie OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3.
Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec.

 

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe