Mieszkaniec Bystrzycy nie żyje. Zderzenie auta z łosiem

  • 27.05.2021, 13:36
  • Źródło: TVN24
Mieszkaniec Bystrzycy nie żyje. Zderzenie auta z łosiem
Wracali z finału Ligi Europy w Gdańsku, do śmiertelnego wypadku doszło w nocy przed godz. 3.00 na autostradzie A1 między węzłami Łódź Północ a Brzeziny, w miejscowości Głogowiec

Śmiertelną ofiarą jest 35-latek z Bystrzycy. Jak informuje TVN24 Łódź  ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że łoś wbiegł nagle pod nadjeżdżającą skodę, którą kierował inny mieszkaniec Bystrzycy. Na skutek wypadku 35-letni pasażer skody poniósł śmierć na miejscu, zginęło również zwierzę. Kierujący był trzeźwy i miał wszystkie wymagane dokumenty. Z auta wyszedł o własnych siłach. Policjanci twierdzą, że po nagłym wtargnięciu łosia na jezdnię kierowca nie miał szans na jakikolwiek manewr ratujący przed zderzeniem.  Materiał video dostępny: na TVN24 Łódź

 

 

 

Źródło: TVN24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
A
A 29.05.2021, 08:52
Wyrazy współczucia dla najbliższych,znajomych.Brak słów.
Tak sobie
Tak sobie 28.05.2021, 13:21
Redakcja nie uchybiła prawu prasowemu, informacje zamieszczone na podstawie danych z innego portalu, uzupełnione o miejsce zamieszkania poszkodowanych. To WY komentatorzy w swoim bardzo dziwnym współczuciu wytarliście sobie gęby imionami uczestników wypadku. Polak potrafi udając współczucie zdeptać czyjąś prywatność. Gratuluję komentatorzy!!!
anonim
anonim 28.05.2021, 14:03
Taa jasne a zdjęcie z samochodem kto zamieścił. A kto od razu podał imię i nazwisko. Czyżby nie gazeta?
Nie widziałem wśród komentarzy niczego niestosownego wobec tego co uczyniła wasza gazeta
lolo
lolo 28.05.2021, 10:31
zastanawiam się czy czytam TuOlawa czy TuWybiórcza
pisssss
pisssss 28.05.2021, 13:32
Ty się zastanawiasz, a potrafisz? jesteś czytelnikiem "Od Rzeczy" , Dziennika Polskiego" i innych kaczo-rydzykowych brukowców.
anonim
anonim 28.05.2021, 14:16
to prawda pisssss kaczo rydzykowe piszą od rzeczy i są sługusami pis co nie zmienia faktu że gazety pokroju wybiórczej plują na Polskę, cieszą się z każdej wpadki i bronią wrogów Polski. Oczywiście w sprawie rydzyka kleru i narodowców mają rację, ale sami obiektywni nie są i kłaniają się w pas Niemcom.
pissss
pissss 29.05.2021, 09:35
Poddałeś się propagandzie TVPiS.
Pol
Pol 28.05.2021, 09:40
Redakcjo, zablokuj możliwość komentowania pod wiadomościami o czyjejś śmierci .
lesnik
lesnik 28.05.2021, 07:16
usuncie ten post, to tragedia i jeszcze podajecie publicznie dane, po co? to jest szok dla rodziny i Michała, dajcie spokój
Smutny
Smutny 27.05.2021, 22:24
Ludzie co wypisujecie tragedia rodzinna chłopak zostawił maleńkie dziecko i żonę, opanujcie się nikt nie zna godziny w której odejdzie!!!
Anonim
Anonim 27.05.2021, 22:01
To co wy tutaj wypisujecie nie jest do niczego porównywalne. To jest tragedia dla rodzinny Roberta oraz bliskich, zamiast wyrazić wyrazy współczucia oraz wspierać kierującego robicie sensacje. To jest tylko i wyłącznie zdarzenie w którym kierowca nie jest winny.
Z tego co wiem to byli przyjaciele zatem trauma zawsze zostanie. Robert na zawsze zostanie w sercach bliskich.

To tyle nie komentujcie bez sensu i dajcie już spokój.
Wiedzący
Wiedzący 27.05.2021, 17:42
Warto używać odstraszaczy, by zwierzęta nie wchodziły pod auta.
Ja
Ja 27.05.2021, 14:51
Zgadzam się z poprzednikami. Jak można wydzwaniać do Sołtysa? To tragedia dla Niego, rodziny Ofiary j wielu z nas, którzy Go znaliśmy od wczesnych lat dzieciństwa. A piszecie tak jakby to była jakaś sensacja ze świata celebrytów....
Kolezanka z Olawy
Kolezanka z Olawy 27.05.2021, 14:43
Wyrazy wspolczucia dla Rodziny Roberta oraz Michal tobie zycze szybkiego powrotu do zdrowia bo od teraz juz nic nie bedzie tak jak dawniej. Trzymaj sie i wiedz ze nie jestes sam w obliczu tej tragedii.
taz
taz 27.05.2021, 14:31
Czy was już do końca popie...... usuńcie ten post chłopak jest w szoku a wy wyskakujcie z jego danymi !!!!!
ta.
ta. 27.05.2021, 14:29
Dajcie Michałowi spokój co za kretyn upublicznia dane kierującego myślcie trochę pismoki!!!!
driver
driver 27.05.2021, 14:24
Gdyby to się stało na prywatnej albo byłaby to krowa na drodze to własiciel już miałby prokuratora na garbie ale że to państwowa droga to winny jest kierowca .....
Tom
Tom 27.05.2021, 14:24
Usuńcie ten post. Ludzie przeżywają wielką traumę.
adam
adam 27.05.2021, 14:09
Człowiek jest w szoku, a wy już wydzwaniacie do niego? Dajcie człowiekowi spokój!

Pozostałe