Przychodząc na ten wernisaż możesz pomóc pani Kazimierze Rudnickiej

  • 11.10.2021, 10:53 (aktualizacja 11.10.2021, 11:03)
  • TuOlawa (AH)
Przychodząc na ten wernisaż możesz pomóc pani Kazimierze Rudnickiej
W październiku Centrum Sztuki zaprasza do Galerii OKO w Ośrodku Kultury na wystawę "Realne – Nierealne" Kazimiery Rudnickiej, oławskiej artystki, absolwentki Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Opolu i Akademii Sztuk Plastycznych w Poznaniu (Pracownia Malarstwa i Rysunku prof. R. Dybczyńskiego)

Od 1970 roku autorka zajmowała się edukacją plastyczną dzieci, młodzieży i dorosłych, a także twórczością artystyczną w dziedzinie malarstwa, rysunku, grafiki użytkowej oraz wystawiennictwem. Pracę edukacyjną realizowała w oławskim Ośrodku Kultury. Brała udział w szeregu wystaw indywidualnych i zbiorowych, a jej prace znajdują się w wielu galeriach i muzeach, a także w zbiorach prywatnych. Wernisaż wystawy "Realne – Nierealne" odbędzie się 14 października o godz. 18:00. Wstęp wolny! Podczas wernisażu będzie można zakupić prace Kazimiery Rudnickiej bezpośrednio od autorki. Fundusze ze sprzedaży prac przeznaczone będą na rehabilitację artystki.

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe