To denerwuje kierowców!

  • 03.06.2018, 09:47
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
To denerwuje kierowców!
To, że w Oławie w godz. 14.00 - 17.00 trzeba uzbroić się w cierpliwość, kierowcy wiedzą doskonale. Ale do tego doszło coś, co naprawdę wielu skutecznie wyprowadziło z równowagi. Ogrodzona studzienka kanalizacyjna powoduje w godzinach szczytu ogromne utrudnienia. Kierowcy skarżą się, że w piątek po godzinie 14.00 korek sięgał od mostu (okolica sklepu Lidl) do dworca PKS. - Aby bezpiecznie przejechać przez most auta jeżdżą wahadłowo, a to powoduje duże korki - denerwuje się kierowca i zgłasza to do naszej rubryki MINUS. - Czy naprawdę nie można było tej studzienki naprawić od razu, tylko zostawiać na kilka dni?!  ** Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników! Fot. Agnieszka Herba
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adam
Adam 04.06.2018, 20:51
Wystarczy zaplacic wiecej i wynajac firme, ktora zrobi to w kilka godzin... wpiszcie sobie w youtube "wymiana studzienki". Pierwszy wynik. Moim zdaniem w takim miejscu powinno sie to zrobic jak najszybciej.
Marian
Marian 04.06.2018, 14:28
Korek ciekawa teoria betonu. Wiesz jakie tam panują obciążenia? Pojazdy mogą ważyć prawie 60 ton.
Generalnie betony wiążą 28 dni, tak mnie uczyli. 7 dni to musi być super beton aby osiągnął minimalną wytrzymałość.
zonk
zonk 25.07.2018, 11:35
Studzienka się zapadła... choć tak się wszyscy starali...
Jasiu
Jasiu 04.06.2018, 12:05
Oczywiście, że studzienki nie można naprawić od razu. Bo trzeba to zrobić dobrze (na szczęście) i najtaniej (no trudno). W dodatku ktoś to musi zrobić (ktoś odpowiedni - niestety często z przetargu / najtańszy).
A czy trzeba było czekać, aż sie zapadnie - to zupełnie inna kwestia.
Korek
Korek 04.06.2018, 11:26
Marian, nie traktuj internautów jak analfabetów i amatorów, z czym mają się niby pogodzić? zwężeniem krajówki na tydzień w centrum miasta? na świecie inaczej się załatwia takie problemy , i nie pisz że beton 7 - dni - są betony osiągające wytrzymałość znaczne szybciej i nawet pod wodą. Jak się robi beton słabszy - to pisz że trzeba czekać.
Marian
Marian 04.06.2018, 10:05
Może nie zauważyliście, ale tam już była dziura, wiec studzienkę poprawiono i zabetonowano. Beton musi wiązać co najmniej 7 dni, trzeba się z tym pogodzić.
To powinien być "plus" że naprawiono studzienkę. Jej lokalizacja jest niestety taka, że musi być ruch wahadłowy.
Zmieńcie rubrykę na "plus"!!!!!
olawianka
olawianka 04.06.2018, 10:00
Kto to zrobil mieszkancom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Brak slow
a