Niepodległościowo i charytatywnie

  • 12.11.2015, 10:21
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Niepodległościowo i charytatywnie
Boks W hali OCKF Klub sportowy Boks-Team organizuje w sobotę 14 listopada XI Międzynarodowy Oławski Turniej Bokserski, z którego dochód przeznaczony będzie na pomoc dla chorego Krzysia Dudy Zawody rozgrywane ponad 10 lat, z okazji Święta Niepodległości, odbędą się w hali OCKF (początek o godz. 12.00). Rywalizować będą pięściarze z Czech, Ukrainy, a także z okregów łódzkiego, śląskiego i dolnośląskiego, w kategoriach: młodzików, kadetów, juniorów i seniorów. Honorowy patronat sprawuje burmistrz Oławy Tomasz Frischmann. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na pomoc dla Krzysia Dudy - siedmiolatka, zmagającego się z chorobą nowotworową. Licytowane będą: koszulka z autografem Tomasza Adamka oraz rękawice bokserskie z autografami pięściarzy zawodowych, m.in. Mariusza Wacha. - Będziemy także zbierać datki podczas turnieju na ten cel - zapowiada Tomasz Rożniatowski, prezes klubu Boks-Team Oława. Wstęp na turniej jest bezpłatny, a Krzysiowi Dudzie można także pomóc, wpłacając dowolne kwoty na konto fundacji "Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową", ul. Bujwida 42, 50-368 Wrocław, Bank Millenium SA, nr konta: 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867. W rubryce "Tytuł wpłaty" należy wpisać "Krzysztof Duda".

(KAT)

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
13.11.2015, 02:02
Bez narodowych nastrojów, długich przemówień i nadmuchanej atmosfery. Z radością, muzyką i kabaretem. Tak świętowano Dzień Niepodległości BRAWO!

Pozostałe