Przysięgam na mamę, na Boga...

  • 10.12.2019, 10:34
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Przysięgam na mamę, na Boga...

Dziś przed wrocławskim sądem, gdzie toczy się  głośna "sprawa miłoszycka", Krzysztof K. kolejny raz mierzy się ze swoimi zeznaniami z 1997 roku. Opowiadał wtedy, jak wyprowadził Małgosię z dyskoteki, a potem razem z Irkiem poszli w kierunku jakiejś posesji. Irek miał odbyć stosunek z Gosią. - Wtedy ja położyłem się na niej, odbyłem stosunek, ale niepełny - mówił wtedy Krzysztof K., by za chwilę dodać: "ja to wszystko sobie wymyśliłem. Nie mam z tą sprawą nic wspólnego." Podczas kolejnych zeznań nie bardzo potrafił wytłumaczyć, dlaczego wtedy się przyznał. Mówił tylko, że był pod presją przesłuchującego policjanta. - Za każdym razem, gdy ten policjant przesłuchiwał, to była masakra - mówił świadek.

Dziś Krzysztof K. przekonywał: -Przysięgam na moją mamę, na Boga, że nie mam nic wspólnego z ta sprawa... (CK) Tak było na poprzednich rozprawach: https://gazeta-olawa.pl/na-sygnale/104169-krzysztof-k-czuje-ze-moge-zostac-oskarzony/ https://gazeta-olawa.pl/na-sygnale/105295-rozpoznaje-chodzie-byli-miloszyc/ https://gazeta-olawa.pl/na-sygnale/105223-doszlo-porownywania-wzrostu/ https://gazeta-olawa.pl/na-sygnale/105205-wydaje-mi-sie-ze-krzysiek-k-bylby-zdolny-tego-zabojstwa/ https://gazeta-olawa.pl/na-sygnale/104606-andrzej-irek-byl-miloszyc/  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zboj
Zboj 11.12.2019, 00:28
Na pewno jest w to zamieszany.dziwi mnie tylko jedno czemu policja nie użyła jeszcze wariografu i bedzie wszystko jasne
No name
No name 10.12.2019, 11:03
Dlaczego jak pisze jak policja przyesłuchuje ludzi to nie są wyświetlane moje komentarze?
10.12.2019, 14:42
bo kłamiesz bezczelnie i pomawiasz uczciwych ludzi

Pozostałe